Sportowe Halloween - reaktywacja

Gdy w zeszłym roku przedstawiliśmy kilka propozycji sportowych przebrań na Halloween, otrzymaliśmy później mnóstwo maili, że dzięki nam, wasze bale przebierańców były wyjątkowe. Dlatego też w tym roku powracamy z naszym poradnikiem.

Przebranie #1

Potrzebne rekwizyty:

Wciskamy się w pierwszy z brzegu zestaw garnituropodobny, przywdziewamy maskę starego człowieka i zakładamy na szyję smycz. Po przyjściu na halloweenową imprezę podchodzimy od razu do stołu z przekąskami i opuszczamy go tylko by uciąć sobie drzemkę.

Przebranie #2

Potrzebne rekwizyty:

Dwie wiewiórki mocujemy na głowie, trzecią przyklejamy pod nosem.

Przebranie #3

Potrzebne rekwizyty:

Opaskę zakładamy na oczy. Zakładamy kajdanki i bierzemy w dłoń kiełbasę, pamiętając aby trzymać ją zawsze w górze.

Fot. Bartosz Bobkowski / Agencja Wyborcza.pl

Przebranie #4

Potrzebne rekwizyty:

Picasa 2.0

Każdej napotkanej na przyjęciu osobie mówimy: ''nie lajkonik tylko blanik'', po czym każemy smarować się miodem .

Fot. Damian Kramski / Agencja Wyborcza.pl

Przebranie #5

Potrzebne rekwizyty:

Zakładamy czerowny strój sportowy. Z kartonu wycinamy 100 krążków, w każdym z nich robimy dziurkę przez którą nawlekamy wstążkę - tak przygotowane rekwizyty wieszamy sobie na szyi. Na pewno żaden organizator halloweenowej prywatki nie spodziewa się chińskiej reprezentacji olimpijskiej.

Przebranie #6

Potrzebne rekwizyty:

Š LAWRENCE MANNING/CORBIS/

Ubieramy się na biało, kask mocujemy sobie na brzuchu. Na głowę zakładamy bikorn napoleona a na nogi snowboard. Gdy położymy się na plecach powinniśmy wyglądać mniej więcej tak (pamiętajmy, że głowa to przód):

Przebranie #7

Potrzebne rekwizyty: tajne

Mamy świetny pomysł na to jak przebrać się za Grzegorza Latę, ale nie zdradzimy go Wam przed początkiem dzisiejszej imprezy w obawie przed skopiowaniem naszego pomysłu.