Ejdrieeeeeeeen!!!

Prawdopodobnie najsłynniejsza scena z serii filmów o Rockym Balboa, to zakończenie pierwszej części, kiedy poobijany Sylvester Stallone wykrzykuje imię swojej ukochanej Adrian. Scena ta przypomniała się nam po walce Rafała Jackiewicza o mistrzostwo Europy. Polski bokser wygrał, a potem oświadczył się na ringu swojej dziewczynie.

Jest duża szansa, że historię Jackiewicza, który 6 lat temu był bliski śmierci a teraz został drugim w historii Polakiem z tytułem mistrza Europy, już słyszeliście. Jeśli nie, zachęcamy do zapoznania się z nią, chociażby tutaj .

W tekście, do którego odesłaliśmy Was przed chwilą, czytamy:

Uradowany Jackiewicz postanowił iść za... ciosem. Parę minut po walce, klęknął na środku ringu przed zupełnie zaskoczoną narzeczoną i poprosił ja o rękę. Marta, ukochana świeżo upieczonego mistrza powiedziała "tak". - Nie stresowałem się ani walką, ani oświadczynami - mówił nam dzień później Rafał. - Dużo wcześniej powiedziałem sobie: 14 września zmienię swoje życie.

My chcieliśmy zaserwować Wam tradycyjne kilka tysięcy słów na temat nowego etapu w życiu Jackiewicza. Oraz parę pamiętnych ruchomych obrazów:

Rocky I "Adrian" by Rocky_Balboa