Z Czuba Watch: Kto pije i pali ten nie ma medali (?)

Dzisiejszy ''Fakt'' atakuje z okładki zdjęciem Małgorzaty Glinki, która na balkonie ośrodku w Szczyrku delektuje się papierosem. Gazeta wieści tym samym nie tylko koniec nadziei olimpijskich naszych siatkarek ale także zdrowia i urody siatkarki.

Wspomniana okładka wygląda tak:

Małgosiu co Ty robisz?! Do igrzysk olimpijskich został niespełna miesiąc, a ty rujnujesz sobie zdrowie i kondycję paląc papierosy. Jeśli nie rzucisz nałogu, forma przed najważniejszą imprezą w tym roku uleci z dymkiem!

Oczywiście popieramy apel o rzucenie palenia (jeden z nas, także z troski o formę podczas igrzysk w Pekinie, odstawił niedawno papierosy), jednak wierzymy, że Glinka potrafi zadbać należycie o swoją formę. Dlatego zdjęcie zaciągającej się siatkarki potraktujemy przewrotnie jako dobry omen. Podczas Mundialu 2006 Zinedinowi Zidane'owi zrobiono podobną fotkę:

Zidane był jednym z najlepszych piłkarzy tego turnieju, a ''dymek'' nie przeszkodził w wywalczeniu wicemistrzostwa świata.

Oczywiście obawiamy się o płuca Małgosi Glinki, ale wydaje nam się, że dym papierosowy to ''małe miki'' w porównaniu z pekińskim powietrzem .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.