Piękne kobiety nie uprawiają sportu, ale kręcą się dookoła świata sportu

Taki wniosek można wysnuć oglądając bardzo prestiżową listę 99 najbardziej pożądanych kobiet 2008 według AskMen.com. Tylko dwie sportsmenki na dość dalekich miejscach i całe mnóstwo kobiet, które gdzieś na plotkarskich serwisach sportowych się pojawiają.

Cała lista TOP 99 tutaj . Jeśli chodzi o sportsmenki to Ana Ivanović wzięła rewanż za finał Australian Open.

74. Maria Szarapowa. W uzasadnieniu: Syberyjska Syrena ma gorącą osobowość, co sprawia że oglądanie jej na korcie to sama radość. A fakt, że mogłaby sobie dorobić na wybiegu dla modelek też nie przeszkadza.

Z czuba.pl: Syberyjska Syrena??!!!

73. Ana Ivanović. O swojej pozycji na liście: "To był wspaniały rok, a moje miejsce na liście pokazuje, że ludzie śledzili moją karierę tenisową- tak więc to wielkie wyróżnienie. I jak wszystkie kobiety czuję się połechtana miłymi uwagami o moim wyglądzie, to także sympatyczne.

Z czuba.pl: Droga Ano. Ci, którzy głosowali na ciebie niekoniecznie śledzili twoją karierę tenisową

70. Federica Ridolfi. W uzasadnieniu: Nie jest sławna, ale nadrabia w urodzie.

Z czuba.pl: Federica nie jest sportsmenką, ale prowadzi we Włoszech programy telewizyjne o piłce nożnej

53. Michelle Lombardo. W uzasadnieniu: Kamera uwielbia Michelle Lombardo.

Z czuba.pl: Federica również nie jest sportsmenką, ale jest gwiazdą Sports Illustrated, gdzie pojawia się w bikini. Poza tym w szkole średniej grała w siatkówkę .

42. Elin Nordegren. W uzasadnieniu: Oczywiście rozbierane zdjęcia pomogły Elin zabłysnąć w świecie showbiznesu, ale mamy nadzieję, że w 2008 roku coś osiągnie.

Z czuba.pl: Tak, Elin również nie jest sportsmenką. Znana jest z tego, że jest żoną Tigera Woodsa i z tego, że jej nagie zdjęcia obiegły jakiś czas temu internet. Ona sama twierdzi, że to nie jej zdjęcia.

33. Layla Kayleigh. W uzasadnieniu: Nic ciekawego.

Z czuba.pl: Layla Kayleigh - uwaga - nie jest sportsmenką, ale ma prowadzić World Poker Tour, serię prestiżowych turniejów pokerowych. Niektórzy uważają tę grę za sport.

29. Eva Longoria. W reakcji na nominację: "To pewnie dlatego, że ożeniłam się z Tonym Parkerem.

Z czuba.pl: Zgadnijcie co. Eva nie jest sportsmenką.

28. Kim Kardashian. W uzasadnieniu: Kim to bardzo zajęta kobieta: prowadzi własny butik, prowadzi własny reality show, a do tego znajduje czas, żeby wystąpić z w amatorskim filmie porno.

Z czuba.pl: Kim nie jest sportsmenką, ale za to prowadza się z futbolistą

25. Heidi Klum. W uzasadnieniu: Heidi Klum jest nieco passe, ale wciąż rządziła jako królowa-matka na Victoria's Secret Fashion Show 2 2007 roku. To jej piąty raz na liście.

Z czuba.pl: Heidi nie jest sportsmenką, wyobraźcie sobie. Ale my zapamiętaliśmy jej występ na losowaniu grup mundialu 2006, co uzasadnia umieszczenie jej na liście skróconej

18. Cheryl Cole. Znana kiedyś jako Cheryl Tweedy. W uzasadnieniu: Cheryl to dowód, że marzenia mogą się spełnić.

Z czuba.pl: Taaaaak, marzenia Ashleya Cole'a. Pfff...

10. Adriana Lima. W uzasadnieniu: Kiedy nie jest zajęta powodowaniem ślinotoków u mężczyzn pomaga sierotom w Brazylii i próbuje aktorstwa.

Z czuba.pl: Jest dziewczyną Marko Jaricia, koszykarza, który zasłynął tym, że wbiegł na parkiet z koszulką tył na przód. Życie nie jest sprawiedliwe.

Kocica... ten wzrok i sceniczny pazur. Kto by nie chciał mieć takiego kocurka w domu?Kocica... ten wzrok i sceniczny pazur. Kto by nie chciał mieć takiego kocurka w domu? Adriana Lima/Eastnews

Dla zainteresowanych - pozostała część pierwszej dziesiątki wygląda tak: Marisa Miller, Rihanna, Jessica Biel, Scarlett Johanson, Jessica Alba, Eva Mendes, Kate Beckinsale, Alessandra Ambrosio, Katherine Heigl. Pogooglujcie sobie.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.