"Z Czuba" sportowym Mikołajem

Zrobiliśmy niedawno listę gwiazdkowych prezentów idealnych dla kibica. Dziś postanowiliśmy zastanowić się, co można dać człowiekowi, który ma (prawie) wszystko, czyli znanemu sportowcowi.

Przewodniki po Austrii i Szwajcarii dla Ebiego Smolarka

Ten prezent chcielibyśmy położyć pod choinką Ebiego licząc na to, że wiedza nabyta podczas lektury tych przewodników nie pójdzie w las i podczas wizyty na Euro 2008 będzie trafiał tam gdzie chce i kiedy chce.

Zestaw do nurkowania dla Cristiano Ronaldo

Z tym zestawem Cristiano będzie mógł sobie nurkować do woli

Golf dla Tomasza Kuszczaka

Dzięki temu gustownemu golfowi, piłka już nigdy przenigdy nie wpadnie naszemu zdolnemu bramkarzowi za kołnierz.

Fototapeta z zorzą poranną dla Adama Małysza

Adaś skupia się teraz na zmniejszaniu dystansu do prowadzącego w klasyfikacji generalnej Morgensterna. Gdyby miał w domu taką fototapetę, mógłby być tak blisko "zorzy porannej", jak tylko zechce.

Lot na księżyc dla Isiah Thomasa

To dość kosztowny prezent, ale podejrzewamy, że fani New York Knicks z chęcią by się na taką wycieczkę dla Izajasza dorzucili. Bilet oczywiście byłby w jedną stronę.

Gra telewizyjna dla Sebastiana Mili

Popularny "Roger" powiedział kiedyś "Dziennikowi": Zero kasyn i ostrych imprez. Jedyne szaleństwo, na jakie sobie pozwalam, to wieczorna gra na nowej PlayStation 3. Tak zasuwam na niej w piłkę, że a z mi oczy łzawią. Już taki ze mnie futbolowy psychopata. W dzień biegam po boisku, po zmroku kopię piłkę wirtualnie. Co prawda to nie Playstation, ale liczymy na to, że Mila doceni nasz prezent, który na topie był już dawno, dawno temu. Zwłaszcza, że powinien wiedzieć jak to jest.

Pasek dla Marcina Wasilewskiego

Z jego pomocą Wasilewski ujarzmi każde, nawet najbardziej niesforne spodenki.