Zaplanuj weekend ze Z czuba

To będzie weekend z piłką angielską. Liga Mistrzów wcale się nie skończyła. Tylko przeniosła mecze na weekend.

Liverpool - Manchester United i Arsenal - Chelsea zamiast Mistrzostw Europy w pływaniu. Doceniamy naszych pływaków, ale to tylko krótki basen! Nikt już nie pływa na krótkim basenie, nikt już nie buduje krótkich basenów. A takiego weekendu w Premier League nie było i długo nie będzie. Pierwszy gra w czwartym, a drugi z trzecim. Nie ma sensu wymieniać wszystkie gwiazdy, które zobaczymy w niedzielę. Na ławkach trenerskich i na boisku. Jedynymi zawiedziony są chyba gracze Fantasy Premier League. Bo chyba wszyscy mają w składach graczy czterech najlepszych drużyn i problem co wybrać.

Finał Klubowych MŚ zamiast Meczu reprezentacji Polski . Tak, drodzy czytelnicy, reprezentacja Polski gra w ten weekend z Bośnią i Hercegowiną. To będzie tak ekscytujący mecz, że może nawet zagra Sebastian Przyrowski!

Cokolwiek zamiast PŚ w skokach narciarskich . Nudzące nas do bólu skoki w tym sezonie nudzą nas do niesłychanego bólu.

Desperaci (sobota 23.45, Polsat) zamiast Historii przemocy . Historia o dwóch twardych facetach w stylu Quentina Tarantino zamiast Vigo "Będę Królem Całego Śródziemia, Ale I Tak mam Głupi Wyraz Twarzy" Mortensena. Wybierajcie sami, my za to nie bierzemy odpowiedzialności.

"Desperaci" mają jedną z najlepszych scen otwierających w historii kina: