Sposób na poprawę twojego życia seksualnego!

Panowie! Nie wierzcie spamowi zalewającemu wasze skrzynki mailowe - waszego życia seksualnego nie poprawią żadne pastylki ani też wydłużanie członka, tylko gra w Football Managera! Tak przynajmniej twierdzą jego twórcy i mają na poparcie tej tezy niezbity dowód. Oto on.

Badania przeprowadzone przez Sports Interactive i Segę pokazują, że od 1995 do 2005 roku, najwyższa liczba urodzin notowana jest w lipcu - czyli dokładnie 9 miesięcy po tym, jak pojawiała się najnowsze wersja popularnego menadżera piłkarskiego (oprócz lipca 2005, który był pod tym względem drugim miesiącem w skali roku). Tę zależność wyjaśnia dr Pam Spurr - znany angielski psycholog i seksuolog:

"Powodów dla których Footbal Manager może poprawić życie seksualne pary jest kilka. Ekscytacja i dopływ adrenaliny wygenerowane przez FM prowadzą do poprawy nastroju gracza, a co za tym idzie większej aktywności w sypialni. Jeśli para kłóci się często o ilość czasu poświęcaną rozgrywce, może to prowadzić do przeprosin pieczętowanych pełnym pasji seksem. Jeśli partner jest zapalonym graczem, może także preferować szybki seks pomiędzy kolejnymi meczami."

Przyznajemy, że zawsze uważaliśmy, że Football Manager to najbardziej skuteczny środek antykoncepcyjny, ale w obliczu tak jednoznacznych statystyk i wypowiedzi takich autorytetów, wypada nam swój pogląd zrewidować. W związku z tym, zachęcamy wszystkich kibiców piłkarskich i maniaków komputerowych, do spędzania jeszcze większej ilości czasu przy Football Managerze i czerpania radości z poprawy waszego pożycia. Dodatkowo radzimy zastosować swoje ulubione strategie z gry, także w łóżku - my polecamy szczególnie 4-4-2 i taktykę diamentu.

Tak więc odpalajmy Football Managera i rozmnażajmy się.