Miss Polonia - rozwiązanie konkursu

Na nasz konkurs dotyczący Miss Polonii przyszło zaskakująco dużo odpowiedzi. Zaskakująco dużo błędnych. Czy Wy naprawdę nie wiecie, jak wygląda Ewa Wachowicz? Cieszy nas natomiast, że ani razu nie padła odpowiedź "Twoja stara".

Pierwszą niemal prawidłową odpowiedź przysłał Alvaro, ale pomylił się w jednej z dat. Pierwszą w pełni prawidłową odpowiedzią była ta od Krzesimira (prosimy o adres, na który możemy przesłać nagrodę - na naszego maila z tego samego maila, z którego przyszła odpowiedź). Oto prawidłowe odpowiedzi:

Katarzyna Borowicz - 2004 (zdjęcie tytułowe, poza konkursem):

https://bi.im-g.pl/im/9/2430/z2430619X.jpg

Agnieszka Zielińska - 1996. Niektórzy pomylili się co do daty. Gratulujemy.

Marzena Cieślik - 2006

Ewa Wachowicz - 1992. Jak można jej nie rozpoznać?

Katarzyna Borowicz - 2004. Komentarz Małgośki: "o raz kolejny, ale rozumiem bo jest zaskakująco ładna jak na Miss Polonia ;)". Małgosia za ten komentarz i za to, że była pierwszą kobietą z prawidłowymi odpowiedziami dostaje nagrodę specjalną - również prosimy o adres.

Katarzyna Zawadzka - 1985

Zofia Batycka - 1930. Co było do przewidzenia sprawiła Wam najwięcej problemów. Z Wikipedii o Batyckiej: " Za jej sprawą nie odbyła się kolejna edycja konkursu, bo po prostu nie chciała oddać korony, uważając się za nadal najpiękniejszą. Wraz z koroną wyjechała do Hollywood".

I jeszcze fragment maila Małgosi:

"Nie jestem w stanie pojąć dlaczego nie wstawiliście zdjęcia Malwiny Ratajczak. Przecież ona z tych ostatnich miss to jest bezapelacyjnie najładniejsza. No ale może się nie znam".