Oświadczyny w stylu "Z Czuba"

Oświadczyny to nie przelewki. Pytamy kogoś, czy zechce z nami zostać do końca życia, na dobre i na złe, niezależnie od wyników reprezentacji. Dlatego tak ważne jest, żeby wybrać odpowiedni moment i miejsce. Czy wypełniony po brzegi tysiącami ludzi stadion, nadaje się do tego celu, nie udało się jak dotąd jednoznacznie odpowiedzieć. Pewien zakochany po uszy fan Houston Astros chyba tego żałuje.

W poniedziałek ekipa z Houston dostała od przeciwników tęgie lanie. Kibice nie byli zadowoleni, ale dla jednego z nich ten mecz był porażką nie tylko na płaszczyźnie sportowej. W czasie jednej z przerw, stadionowa kamera wyłowiła parę w koszulkach Astros. 30,000 widzów, na telebimie mogło zobaczyć, jak mężczyzna klęka i prosi ukochaną o rękę. Kobieta była wyraźnie zaskoczona, a zaraz potem wściekła się, wysypała mu na głowę popcorn i pobiegła schodkami do wyjścia, przy ogłuszającym buczeniu widowni. Prawdopodobninie miało to znaczyć "nie".

Nieszczęśliwy kibic Astros obejrzał jeszcze fragment spotkania, po czym także wyszedł, tym razem otrzymując burzę braw. Być może udał się prosto do kasy, żeby zapłacić 300 dolarów za zaaranżowanie całego przedsięwzięcia przez klub z Houston. Stadion Minute Maid Park szczycił się największą ilością oświadczyn podczas meczu, jednak poniedziałkowe były pierwszymi odrzuconymi.

Oświadczyny w trakcie imprezy sportowej to delikatna sprawa. Oczywiście gdy pada, jeszcze nie sakramentalne, "Tak" - waszym szczęściem mogą się cieszyć tysiące ludzi. Jeśli jednak coś pójdzie nie tak, te same tysiące widzą jak dostajemy kosza, a co gorsza, kolejne miliony obejrzą to później na YouTube:

Niektórym się jednak udaje. Pisaliśmy o wzruszających oświadczynach futbolisty amerykańskiego, który tuż po zwycięskim przyłożeniu poprosił o rękę jedną z cheerleaderek. Udało się również pewnemu triathloniście:

Inna para zaręczyła się podczas otwarcia Utah Summer Games. Jesteśmy ciekawi, czy bieżnia symbolizuje w tym przypadku długi, czy krótki dystans ich wspólnego pożycia. Albo bieg przez płotki.

A jeśli nie odmawia się znanemu futboliście oraz zziajanemu i spoconemu thriathloniście, to tym bardziej nie odmawia się kobiecie: