Ile może kosztować nieostrożne korzystanie z komórki?

Zdarzyło wam się kiedyś, że ktoś przeglądał wasze SMS-y? Apelujemy: póki nie jest za późno, wyrzućcie wszystko, co może zostać uznane za niewłaściwe, z telefonów. Wróg nie śpi. Thierry Henry, który nie kasował nieodpowiednich wiadomości ze swojej komórki, może teraz za to sporo zapłacić.

Tak przynajmniej przewiduje angielska prasa. Czteroletni związek Henry'ego z brytyjską modelką Nicole Merry właśnie się rozpada. Według "News Of The Word" ostatecznym powodem rozstania pary, która poznała się na planie tej reklamy , było nieopatrzne pozostawienie przez piłkarza telefonu w domu. Nicole wpadła w furię po tym, jak pod nieobecność Thierry'ego przeczytała otrzymywane przez niego SMS-y oraz obejrzała zapisane w pamięci telefonu zdjęcia.

"Z czuba.pl" nie wie co przedstawiały te fotki, ani jakie treści zawierały SMS-y. Nikt nie wie. Możemy się tylko domyślać. Czytelnicy "Z czuba" też mogą się domyślać. Teraz cierpliwie doczytają tekst do końca, a potem zabiorą się za kasowanie zawartości swoich komórek.

Gdyby skończyło się na awanturze na linii Thierry - Nicole, byłoby to jedno z wielu rozstań, o których szybko się zapomina. Ale może okazać się, że przed ostateczną przeprowadzką do Barcelony, Henry będzie musiał, prócz opłacania alimentów dla swej dwuletniej córki o dźwięcznym imieniu Tea, wysupłać największe rozwodowe odszkodowanie, jakie płacili dotąd piłkarze. Być może nawet 10 milionów funtów. Henry, którego majątek oceniany jest na 25 milionów funtów, wynajął już firmę prawniczą, która będzie go reprezentować w procesie.

Osiem lat w Londynie, cztery lata związku, transfer do Barcelony, zmiana otoczenia, rozwód, alimenty. Mamy wątpliwości, czy Thierry tak łatwo odnajdzie się w Katalonii.

Ale i tak Michael Jordan miał gorzej (drożej) .

Oto Nicole, kiedy jeszcze kibicowała Thierry'emu:

Tutaj Nicole w wersji dla dorosłych.

Aleśmy się zrobili plotkarskim serwisem...

PS: Henry'ego pociesza nowy kolega z Barcelony, Ronaldinho. Idzie mu dobrze.

Copyright © Agora SA