Dobry pomysł, dobry pomysł: Polska i Ukraina zorganizują Euro 2012

Dziś nie ma złych pomysłów. Sa same dobre, same najlepsze, wszystko nam się dzisiaj udaje, jesteśmy Królami Świata!

Dobry Pomysł Cieszyć się. Wszyscy, którzy do dziś byli gwiazdami z telewizora - Rooney, Ronaldo, Henry, inni, którzy gwiazdami dopiero się staną - w 2012 wszyscy będą na wyciągnięcie ręki. W naszych hotelach, na naszych stadionach, na oczach naszych kibiców. W końcu będziemy mogli pokazać naszą gościnność.

Dobry Pomysł Cieszyć się jeszcze bardziej. Polska nie będzie już taka sama. Po Euro zostaną piękne stadiony, drogi, lotniska, w 2012 r. to będzie inny kraj! Lepszy, ładniejszy, nowoczesny. Inni będą Polacy i inne będzie zdanie o Polakach.

Dobry Pomysł Zastanawiać się jak to możliwe. Bukmacherzy nie dawali nam żadnych szans. Żadnych. Mieliśmy skandal korupcyjny i ani jednego stadionu. Chuliganów i mało lotnisk. Zawieszony zarząd PZPN i mało autostrad. A mimo to, to Polska i Ukraina zorganizuje mistrzostwa Europy. W środę Bóg w połowie był Polakiem, w połowie Ukraińcem.

Dobry Pomysł Upić się. Z maila do redakcji: Jak ogłosili, w Poznaniu przestało lać ,chmury się rozstąpiły, wyszło słońce - napisał czytelnik. Dzisiaj możemy świętować, cieszyć się, kochać, całować i balować. Ale...

Dobry Pomysł Pracować. Już jutro powinna się rozpocząć budowa stadionów. Żeby nie było tak, że za trzy lata przyjedzie komisja UEFA i powie, że nie wyrabiamy się i zagrozi odebraniem imprezy. Żeby nie było tak, że budowa autostrad ruszy w styczniu 2012. Żeby nie było tak, że będziemy musieli się wstydzić.

Dobry Pomysł Nie mówić już nic. Na razie do nas to nie dochodzi, na razie to się nie wydarzyło, na razie nasze głowy nie obejmują tego, co się stało. A zdarzyło się więcej niż jesteśmy sobie w stanie wyobrazić.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.