Victoria Beckham zagra żonę Obcego

Jak w tytule: Słynna Victoria Beckham, żona słynnego piłkarza Davida Beckhama ma wystąpić w scjentologicznym filmie słynnego aktora Toma Cruise'a. Bez żartów. Słynny piłkarz, słynny aktor i słynna... hm... Victoria. Aha, no i słynny Obcy.

Jeśli ktoś rozumie zasady rządzące kościołem scjentologów - gratulujemy, dla innych mamy poradnik . Tom Cruise, jeden z najbardziej znanych członków kościoła scjentologicznego, nakręci film pt. "Thetan" o centralnej istocie duchowej owego ruchu, obecnej w każdym z nas. Z jakichś powodów Thetan będzie spersonifikowany, będzie pochodził z kosmosu i będzie miał żonę i będzie nią Victoria Beckham. Czyli jeśli wszystko dobrze zrozumieliśmy Victoria Beckham będzie żoną każdego z nas. To raczej nie jest powód, żeby się cieszyć, ale prawie na pewno zrozumieliśmy wszystko źle.

Victoria zawsze chciała być znana, co jej się poniekąd udało. Chciała być znaną piosenkarką, ale w Spice Girls była jedyną Spice Girl, która nie ruszała ustami nawet na teledyskach, a gdy nagrała płytę solową jej własny producent powiedział, że jeszcze nigdy nie słyszał nikogo śpiewającego tak źle. Teraz będzie atakować Holywood. Zaczęła od zaprzyjaźnienia się z Katie Holmes, żoną Cruise'a, która teraz oprowadza panią Beckham po Los Angeles. Ma ją wkręcić do Hills School of Dramatic Arts, co jak rozumiemy jest szkołą aktorską. Na pewno zwiedzają też różne zabytki i podziwiają słynne średniowieczne mury obronne miasta.

Tom Cruise robi film za własne pieniądze, bo wszystkie studia odrzuciły projekt. Trudno go więc za cokolwiek winić.

Wypowiedz się! Victoria Beckham jest najbardziej podobna do...