O czym marzą faceci?

Abigail Clancy, partnerka Petera Croucha'a została wybrana w angielskich mediach, jakby to powiedzieć w nie za długim zdaniu... kobietą o której mężczyźni najczęściej fantazjują, gdy uprawiają seks ze swoją partnerką. Kobiety w podobnej sytuacji najczęściej mają przed oczami (wyobraźni) Simona Cowella, czyli amerykańsko-angielski odpowiednik Kuby Wojewódzkiego. Zawsze to dla Kuby jakiś powód do dumy.

Wszelkiego rodzaju rankingi na podstawie głosowań czytelników i internautów zawsze są podejrzane, jako że zachodzi podejrzenie, że grupka desperatów manipuluje wynikami. Kiedyś lobby karateków w ten sposób promowało wybitnego Krzysztofa Neugebauera do dziesiątki najlepszych sportowców roku.

Tym niemniej w kraju głupich sondaży, jakim jest Anglia co i rusz trafiamy na różne perełki.

Najlepsza... może nie najlepsza, ale wiecie, najczęstsza dziesiątka pań wygląda tak:

 

Madonna? Miejcie litość...

W każdym razie o czymś świadczy to, że na pierwszych dwóch miejscach są partnerki piłkarzy, prawda? Nie wiemy o czym dokładnie. Większość dorosłych facetów wciąż marzy o tym, żeby być gwiazdami piłki nożnej?

Krótka biografia pani Clancy: Urodziła się 10. stycznia w Liverpoolu. Śpiewała w niezwykle popularnym girlsbandzie (skąd my to znamy?) Genie Queen, którego szczytowym osiągnięciem było granie jako support przed niezwykle popularnym boysbandem Blue. Z jakichś powodów popularność przyniosły jej jednak dopiero występy w bikini w reality show o modelkach - niemal wygrała drugą edycję, po czym nie zdecydowano się na kręcenie edycji trzeciej (choć plotki mówią, że być może zmienią zdanie).

Z Peterem Crouchem jest związana od niedawna. Kamery po raz pierwszy pokazały ją, gdy Peter strzelał hat-tricka Jamajce tuż przed mistrzostwami świata. Potem napastnik strzelał gole innym potęgom piłkarskim (przede wszystkim Trynidadowi i Tobago i Andorze), a Clancy, jak przystało na szanującą się WAG (Wives And Girlfriends to klasyczne już określenie na partnerki piłkarzy w Wielkiej Brytanii) dalej pełniła swoje obowiązki - media donosiły o przygodach kokainowych nago (to dość skomplikowana historia) i seks-skandalach. Crouch oficjalnie (oficjalnie! wysłał w tej sprawie otwarty list do gazet!) z nią zerwał, ale ona odpowiedziała (w tych samych gazetach), że oczywiście nie, nie zerwał. Od tamtego czasu są razem. Crouch co kilka tygodni przeprasza i opowiada dziennikarzom, że seks znów wychodzi im znakomicie.

Clancy regularnie wygrywa plebiscyty na najseksowniejszą WAG, najbardziej nielubianą WAG przez inne WAGs, najbardziej spektakularną WAG i na WAG, która z największym prawdopodobieństwem została WAG po to, żeby być WAG, a nie dlatego, że podoba się jej Peter Crouch.

Wpisując w google hasło "abigail clancy" na pewno znajdziecie mnóstwo stron z jej zdjęciami, na które wchodząc na pewno nie zawirusujecie sobie komputerów.

W dziesiątce panów znalazło się dwóch piłkarzy: David Beckham (na czwartym miejscu) i Michael Owen (5.). Ponieważ pani Beckham nie znalazła się w swojej kategorii na punktowanym miejscu zapowiadany przez media rozpad związku najsłynniejszej piłkarskiej pary świata od czasów Ruuda Gullita i Marco van Bastena może się tylko przyśpieszyć.

Dla Pań: Simon Cowell - wygląda tak

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.