www.żądamypowrotudavidabeckhama.com

- Nadszedł czas, by McClaren zobaczył siłę kibiców. Niech diament powróci na swoje miejsce. Do korony - piszą kibice na stronie internetowej wspierającej powrót Davida Beckhama do reprezentacji Anglii. Nowy selekcjoner Steve McClaren zrezygnował z pomocnika Realu zaraz po objęciu funkcji. Cierpliwość fanów wyczerpała się po remisie z Macedonią (0:0) i porażce z Chorwacją (0:2) w eliminacjach Euro 2008. - Becks jest najlepszy, McClaren to pomyłka. Najlepiej jakby David wrócił jako grający trener - piszą kibce. W poniedziałek wieczorem liczba głosujących przekroczyła 9,5 tys..

Głos można oddać na stronie

Można tam też kupić gadżety z logo akcji. Koszulka męska za 17,99 dol., damska 16,79, a kubek 12,59. W Anglii dyskusja o powrocie byłego kapitana przewija się przez największe media ("The Times", "The Independent", BBC). - McClaren myślał, że skończyła się pewna epoka. Nie będą mu doradzał, bo i tak ma na plecach żądania całego narodu. Gdy jednak na zimno analizuje sytuację stwierdzam, że Beckham ciągle jest wybitnym piłkarzem - powiedział trener Arsenalu Arsene Wenger.

Co bardziej złośliwi twierdzą, że niedługo powstanie strona www.bringbacksven.com domagająca się powrotu do reprezentacji trenera Svena Gorana Erikssona.