Jaja na bekonie: Kolędy w języku urdu?

- McClaren ustawił Anglię w systemie 3-5-2. Równie dobrze mógł im kazać śpiewać kolędy w języku urdu. Efekt byłby podobny - pisze ?Daily Mirror" po porażce z Chorwacją (0:2). Dziennikarze, fachowcy i kibice rzucili się Steve'a McClarena, pod którego wodzą Anglia zdobyła zaledwie punkt w dwóch meczach. Statystycy przypominają, że Sven Goran Eriksson poniósł swoją pierwszą porażkę w dopiero w 22 meczu eliminacyjnym (w sumie zagrał ich 24). McClaren przegrał już w czwartym.

1. - McClaren ustawił Anglię w systemie 3-5-2. Równie dobrze mógł im kazać śpiewać kolędy w języku urdu. Efekt byłby podobny - pisze "Daily Mirror" po porażce z Chorwacją (0:2). Dziennikarze, fachowcy i kibice rzucili się Steve'a McClarena, pod którego wodzą Anglia zdobyła zaledwie punkt w dwóch meczach. Statystycy przypominają, że Sven Goran Eriksson poniósł swoją pierwszą porażkę w dopiero w 22 meczu eliminacyjnym (w sumie zagrał ich 24). McClaren przegrał już w czwartym. O zwolnieniu nikt jeszcze głośno nie mówi, ale prasa zastanawia się, czy były szkoleniowiec Middlesbrough jest odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu. Innym problemem jest powrót do kadry Davida Beckhama. - Dobrze byłoby go mieć, chociaż na ławce. Jego doświadczenie, fantastyczne dośrodkowania i strzały z rzutów wolnych na pewno by nam się przydały - mówi były zawodnik Arsenalu Paul Merson. - Wybierasz skład i ustawiasz zawodników tak, by wygrać mecz. Czasami się udaje, czasami nie. Przegraliśmy przez moje błędy - przyznał McClaren.

2. Theo Walcott będzie gwiazdą nowej kampanii reklamowej Nike. Firma chce, by młody napastnik zastąpił Thierry'ego Henry'ego, który niedawno podpisał kontrakt z Reebokiem. We wtorek Walcott strzelił dwa gole dla angielskiej młodzieżówki w meczu z Niemcami (2:0) i zapewnił drużynie awans do młodzieżowych mistrzostw Europy. Zawodnik Arsenalu wraz inną młodą gwiazdą angielskiej piłki - Aaronem Lennonem z Tottenhamu będzie reklamował sportowe obuwie. Ogłoszenia ukażą się w najlepszych angielskich czasopismach sportowych. Nike podpisało kontrakt z Walcottem gdy ten miał zaledwie 14 lat. Gdy zimą Anglik przeniósł się z Southampton do Arsenalu firma chciała w końcu zacząć czerpać z niego zyski. Nie zgodził się na to trener londyńczyków - Arsene Wenger, argumentując, że przez pierwsze sześć miesięcy 17-latek ma się skupić wyłącznie na futbolu.

3. O błędzie Paula Robinsona powiedziano już wszystko . "The Sun" uraczył jednak czytelników, JESZCZE bardziej kuriozalnymi golami. Po obejrzeniu stwierdzamy, że Robinson nie ma się czym przejmować.

Cytat tygodnia "Tylko jedno pytanie od Słowackiej telewizji. Przepraszamy, że tak szybko, ale śpieszymy się na samolot" - dziennikarz na konferencji prasowej po zwycięstwie Słowacji nad Walią 5:1. - Lecę z wami - odpowiedź trenera gospodarzy Johna Toshacka.