Samochód Croucha, jacht Campbella

1. Peter Crouch na zgrupowanie przed meczem z Macedonią przyjechał taksówką. Po meczu Ligi Mistrzów z Galatasaray napastnikowi Liverpoolu skradziono wartego 100 tys. funtów Astona Martina. - Strzeliłem dwa gole spotkaniu z Turkami, byłem w świetnym w humorze. Nie było mi jednak do śmiechu, gdy wróciłem do domu i zobaczyłem, że skradziono mi auto - mówi Crouch.

1. Peter Crouch na zgrupowanie przed meczem z Macedonią przyjechał taksówką. Po meczu Ligi Mistrzów z Galatasaray napastnikowi Liverpoolu skradziono wartego 100 tys. funtówAstona Martina. - Strzeliłem dwa gole spotkaniu z Turkami, byłem w świetnym w humorze. Nie było mi jednak do śmiechu, gdy wróciłem do domu i zobaczyłem, że skradziono mi auto - mówi Crouch. Samochód 25-letniego gracza odnaleziono. To już trzecia w tym roku kradzież wśród graczy Liverpoolu. Wcześniej obrabowano Daniela Aggera i Jerzego Dudka. Ponoć za wszystkim stoją fani Evertonu.

2. Póki co złodzieje omijają jacht obrońcy Portsmouth - Sola Campbella. 32-letni zawodnik kupił łódź za 1,6 mln funtów. Angielscy dziennikarze podejrzewają, że to miłość do morza stała za przenosinami Campbella z Londynu do nadmorskiego Portsmouth. - Nie mógł się doczekać gdy zwoduje swoją łódkę - powiedział przyjaciel piłkarza.

3. Sven Goran Eriksson ma po raz trzeci w karierze zostać trenerem Benfiki Lizbona. Warunek jest jeden: zbliżające się wybory prezydenta klubu musi wygrać Carlos Alberto Quaresma. - Wygram, a Eriksson zostanie trenerem. Kibice na Estadio da Luz go kochają. Szwed w końcu wróci do miejsca gdzie ma wielu przyjaciół - powiedział Quaresma. 58-letni szkoleniowiec był już trenerem Benfiki w latach 1982-1984 i 1989-1992. W tym czasie zdobył trzy mistrzostwa Portugalii. Gdy Sven wrócił do Lizbony, kibice Interu odetchnęliby z ulgą...

Bohater tygodnia: David James. Bramkarz Portsmouth został poproszony przez Colina Jacksona, by udzielił rad młodym adeptom lekkoatletyki, jak radzić sobie "z permanentną krytyką mediów". - David jest w tym zakresie ekspertem - stwierdził Jackson.

Cytat tygodnia: "Z konikiem Bennie zagraliśmy świetny mecz z West Ham. On wyszedł z naszej szkółki, a raczej ze szkółki mojej córki. Dlatego potem pojechał na mecz z Evertonem i także osiągnął dobry rezultat - trener Manchesteru City Stuart Pearce o wpływie maskotki swojej córki na zespół.