Euro 2016. Kibol chciał wnieść do strefy kibica racę między pośladkami. To nie był dobry pomysł. Tak, stało się to, o czym myślicie

Wszystko wydarzyło się w środę przed meczem Francja - Albania (2:0), jeżeli wierzyć piszącemu o sprawie angielskiemu brukowemu dziennikowi "The Sun".

Race to plaga mistrzostw, kibole odpalili je już podczas kilku meczów. Kolejna miała zapłonąć podczas meczu Francja - Albania w strefie kibica w Nicei. Kibol, ponoć 18-latek pochodzenia albańskiego, postanowił wnieść ją... między pośladkami. W pewnym momencie raca zapaliła się i poparzyła w sumie trzy osoby.

Prokurator Jean-Michel Pretre potwierdził, że doszło do incydentu i trzy osoby uległy poparzeniu. W poniedziałek kibol został przesłuchany, grozi mu grzywna.

Wszystkie osoby wchodzące do stref kibica są dokładnie przeszukiwane, ale policja przyznała, że nie zagląda kibicom pomiędzy pośladki.

W wyniku odpalenia rac UEFA ukarała już federację Chorwacji i Turcji, a na ukaranie oczekują Węgrzy, Portugalczycy i Austriacy.

Zobacz wideo

Cristiano Ronaldo ofiarą internautów. Śmieją się z tego zdjęcia! [MEMY]