Mercury Pack - adidas inspiruje piłkarzy nowymi korkami na najważniejsze mecze sezonu!

Na kluczowe mecze sezonu klubowego oraz reprezentacyjnego adidas przygotował specjalną kolekcję korków pod nazwą Mercury Pack. O losach finału Ligi Mistrzów UEFA, UEFA Euro 2016 oraz Copa America zadecydują piłkarze grający w całkowicie nowych butach X, ACE i MESSI.
 

Wygląd nowych butów inspirowany jest pucharami, o które walczą i o których marzą wszyscy piłkarze na świecie. Wszystkie trzy modele utrzymane są w srebrnej kolorystyce i pokryte fakturą przypominającą chromowaną powierzchnię. Zostały one tak zaprojektowane, by jak najlepiej zobrazować pragnienie sukcesu i chęć sięgania po najwyższe trofea w futbolu.

Nową kolekcję korków zapowiada premiera filmu z udziałem gwiazd światowego futbolu. Paul Pogba, Luis Suarez i Mesut Oezil -  to ich możemy podziwiać w najnowszej produkcji filmowej adidas Football. Prezentując nieprzeciętne umiejętności udowadniają swoją determinację w dążeniu do bycia najlepszym na boisku i poza nim.

W kolekcji Mercury Pack znajdziemy trzy modele - X16+ PURECHAOS, ACE 16+ PURECONTROL oraz MESSI 16+ PUREAGILITY. Piłkarze tacy jak Gareth Bale, Paul Pogba i Leo Messi po raz pierwszy zagrają w nich podczas meczów - finału Ligi Mistrzów UEFA oraz w trakcie UEFA Euro 2016 i Copa America.

Buty X16+ PURECHAOS wyposażone zostały w nowoczesny PURECUT SOCK SYSTEM, który zasłania sznurówki. Dzięki temu obuwie optymalnie dopasowuje się do stopy i oddaje jej opływowy kształt. Model ten pasuje idealnie do stylu gry Garetha Bale'a. Walijczyk zagra w tym modelu podczas finału Ligi Mistrzów UEFA oraz na UEFA Euro 2016.

ACE 16+ PURECONTROL swoją premierę miały na początku roku i były pierwszymi butami bez sznurówek dla profesjonalistów. Model ten także doczekał się swojej srebrnej wersji w Mercury Pack, w której na Euro grać będzie m.in. Paul Pogba. Francuz już nie może się doczekać turnieju rozgrywanego w jego ojczyźnie:

- Każdego dnia marzę o zwycięstwach - powiedział piłkarz Juventusu. - Śnię o byciu najlepszym i wygrywaniu trofeów. Dla mnie najważniejsze jest to, by zawsze być pierwszym, nigdy na drugim miejscu. Moje chromowane buty odzwierciedlają moją mentalność zwycięzcy i inspirują mnie, by w każdej chwili dawać z siebie wszystko. To właśnie może zdecydować latem o losie moim i moich kolegów z zespołu - dodał Pogba.

Ostatnim modelem z kolekcji Mercury Pack jest MESSI 16+ PUREAGILITY. Zaprojektowany dla jednego z najlepszych piłkarzy w historii, posiada wspomniany już element PURECUT SOCK SYSTEM. But wyposażono także w nowatorskie rozwiązanie pod nazwą PUREAGILITY HEEL LINING pozwalające na błyskotliwe zagrania na boisku. Leo Messi poprowadzi w tych butach Argentynę podczas zbliżającego się turnieju Copa America.

Więcej informacji o futbolowych produktach adidas na adidas.pl/football , facebook.com/adidasfootballPL oraz na Twitterze @adidasfootball .

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.