Polski mecz w Serie A. Empoli wygrywa z Fiorentiną, Zielińskie strzela gola!

W niedzielnym meczu Serie A Empoli w Piotrem Zielińskim w składzie pokonało u siebie Fiorentinę 2:0. Młody pomocnik reprezentacji Polski w końcówce spotkania strzelił gola. Jakub Błaszczykowski w barwach "Fiołków" pojawił się w drugiej połowie.

Piotr Zieliński okazał się lepszy od Jakuba Błaszczykowskiego w polskim meczu w Serie A. Empoli pokonała Fiorentinę 2:0, a w 88. minucie gola strzelił młody pomocnik reprezentacji Polski.

Zobacz gola Piotra Zielińskiego [WIDEO]:

Błaszczykowski na murawie zameldował się na osiem minut przed zakończeniem spotkania zmieniając Facundo Sebastiana Roncaglię.

W kadrze na to spotkanie zabrakło bramkarza gospodarzy, Łukasza Skorupskiego, który narzekał na uraz łokcia.

Jose Mourinho ulubieńcem fotoreporterów podczas walki Anthony Joshua - Charles Martin! [ZDJĘCIA]