Władimir Kliczko do Anthony'ego Joshuy: "Od tej chwili mogę cię oficjalnie..."

Anthony Joshua już w drugiej rundzie znokautował obrońcę tytułu, Charlesa Martina w O2 Arena w Londynie i został nowym mistrzem świata federacji IBF w wadze ciężkiej. Internet oszalał, wszyscy śpieszyli z gratulacjami, ale wiadomość na Twitterze od samego Władimira Kliczko musiała być wyjątkowa!

Anthony Joshua został nowym mistrzem świata federacji IBF w wadze ciężkiej. Brytyjczyk już w drugiej rundzie znokautował obrońcę tytułu, 29-letniego Charlesa Martina w O2 Arena w Londynie. Dla mistrza olimpijskiego z 2012 roku była to szesnasta walka, w której okazał się górą i jednocześnie szesnasta wygrana przez nokaut!

Popularny AJ zyskał na popularności, wszyscy za pośrednictwem portali społecznościowych gratulowali (nawet kontrowersyjny Tyson Futy), ale wyjątkową wiadomość młodemu Brytyjczykowi wysłał sam Władimir Kliczko!

Utytułowany Ukrainiec pogratulował nowemu mistrzowi i z pewnością zmobilizował tym samym do jeszcze cięższej pracy. "Młody, gratulacje! Od tej chwili mogę oficjalnie nazywać cię MISTRZEM! Witamy w świecie wyzwań, ciesz się tą przygodą!" - napisał na Twitterze Kliczko.