Terry ratuje Chelsea w 98. minucie! Był spalony? [WIDEO]

Co to był za mecz! W 90. minucie Everton strzelił Chelsea gola na Stamford Bridge, ale sędzia przedłużył spotkanie o siedem minut. W ostatnich sekundach remis dla "The Blues" niecodziennym strzałem uratował kapitan, John Terry. Był spalony?

Jeszcze w 90. minucie meczu był remis 2:2. Po czym, wydawałoby się zwycięską bramkę, zdobył Ramiro Funes Mori. Z powodu przerwy spowodowanej urazem jednego z piłkarzy sędzia doliczył aż siedem minut. I gdy wydawało się, że "The Blues" znowu zawiodą swoich kibiców zgromadzonych na Stamford Bridge do akcji wkroczył John Terry.

W 98. minucie Anglik pojawił się w polu karnym gości i piękną piętką uratował mistrzowi remis. Jednak czy przy tym trafieniu doświadczony defensor nie był na pozycji spalonej?