Czy Hamalainen zagra w Legii? Ruszyły zakłady! Prezes Legii chce obstawić

Zakłady bukmacherskie STS postanowiły podgrzać atmosferę wokół ewentualnego transferu Kaspera Hamalainena do Legii Warszawa, o którym jest głośno odkąd Fin rozwiązał kontrakt z Lechem Poznań. Od dziś każdy może obstawić czy w rundzie wiosennej byłego asa "Kolejorza" zobaczymy przy Łazienkowskiej. Prezes Legii również?

O tym, że Kasper Hamalainen odejdzie z Lecha Poznań zanosiło się od dłuższego czasu. Po odejściu z "Kolejorza" usługami Fina zainteresowały się duńskie Broendby Kopenhada i FC Mitdjylland, cypryjski APOEL Nikozja, greckie PAOK Saloniki i Panathinaikos Ateny oraz czołowy klub z Bułgarii, Lewski Sofia.

Następnie okazało się, że zaawansowane rozmowy z byłym piłkarzem mistrza Polski prowadzą również włodarze Legii Warszawa.

Podgrzać atmosferę postanowił prezes STS Zakłady Bukmacherskie, Mateusz Juroszek. Teraz fani Ekstraklasy mogą obstawić czy Fin zagra w zespole Stanisława Czerczesowa.

W swoim stylu wpis skomentował prezes Legii, Bogusław Leśnodorski. Szef wicemistrza Polski postanowił również wziąć udział w zabawie.

Czy tym samym prezes warszawskiego klubu chce powiedzieć coś kibicom w całej Polsce?