Napastnik Newcastle Papiss Cisse zasmucił swoją partnerkę, biorąc ślub z inną kobietą

A konkretnie: z gwiazdą senegalskiej siatkówki

Senegalski napastnik Newcastle United i 24-letnia Rachel Graham , była miss Newcastle, od jakiegoś czasu rozstawali się i schodzili. Graham twierdzi, że gdy w zeszłym tygodniu Cisse się z nią pożegnał, była przekonana, że piłkarz wraca do domu na miesięczne wakacje.

Napastnik przestał odbierać telefony. Nie odpisywał na wiadomości SMS. Graham zaczęła się o niego martwić i postanowiła przeprowadzić internetowe śledztwo. Oto, co odkryła:

Cisse i AwoCisse i Awo BABB BABB

Cisse w tym czasie poślubił swoją rodaczkę, siatkarkę Diallo Awo .

Niektóre media domniemywały, że wiara zawodnika (30-latek ściśle przestrzega zasad islamu) nie pozwalała mu na poważniejszy związek z Angielką.

Graham z koleżankami na stadionie Newcastle, zdj. z TwitteraGraham z koleżankami na stadionie Newcastle, zdj. z Twittera Graham z koleżankami na stadionie Newcastle, zdj. z Twittera Graham z koleżankami na stadionie Newcastle, zdj. z Twittera

- Rani i obrzydza mnie to, że Papiss ożenił się bez uprzedzenia mnie, zważywszy na to, ile czasu ostatnio ze sobą spędzaliśmy - powiedziała Graham.

Cisse nie komentuje sprawy, ale jego bliski znajomy miał odpowiedzieć mediom, że zawodnik wcale nie czuł się zobowiązany do informowania byłej dziewczyny o czymkolwiek, bo od dawna między nimi niczego nie było i nie utrzymywali żadnych kontaktów. Ktoś z tej dwójki miał pewnie inną wizję tego, co ich łączy(ło).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.