Jak on mógł to spasować? Dominik Pańka ma szósty zmysł! [WIDEO]

"O boże! Jak to możliwe! Spasował dziesiątki! Cholernie fantastyczne!" - komentatorzy turnieju pokerowego serii EPT na Malcie są pod wrażeniem Polaka. Dominik Pańka spasował, choć miał bardzo mocne karty. I słusznie. Rywal miał mocniejsze.

Turniej z cyklu European Poker Tour na Malcie. Polska wschodząca gwiazda Dominik Pańka siedzi przy stole finałowym. Dostaje bardzo mocną rękę - parę dziesiątek. Elementarz pokerzysty nakazuje: grać! Pańka długo analizuje sytuację i... rzuca karty na stół!

Komentatorzy zachwycają się jego zagraniem, wideo rozchodzi się w sieci jak świeże bułeczki. No bo skąd wzięło się niesamowite przeczucie Polaka, co usłyszał w mowie ciała rywala? Oczywiście, na flopie mogło wydarzyć się wszystko, ale Montury miał jeszcze mocniejszą rękę - parę dam - i zagranie Polaka wydaje się w tych okolicznościach jak najbardziej słuszne. Prawdziwy szósty zmysł!

Ostatecznie Pańka zajął trzecie miejsce w EPT Malta! Młody pokerzysta wygrał 347,3 tys. euro. A w całym turnieju najlepszy był Jean Montury. 40-letni Francuz zarobił 687,4 tys. euro.

Czy spasowałeś kiedyś w takiej sytuacji?
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.