Bastian Schweinsteiger spotyka się z Aną Ivanović?

A o z piękną Sarą? Zczubelek.pl w akcji!

Paparazzi przyłapali mistrza świata 2014 i byłą liderkę rankingu WTA na spacerze w Nowym Jorku. Podczas którego trzymali się za ręce. Sformułowanie "przyłapali" nie jest tu do końca adekwatne bo Schweini i Ana niespecjalnie się ukrywali, w związku z czym trafili na okładkę niemieckiego "Bilda".

Schweinsteiger odmawia komentarza wykręcając się, jak najbardziej uzasadnionym, "to moje prywatne życie", a niemieckie media lamentują nad rozpadem swojej ulubionej sportowo-modelkowej pary. Długoletnią partnerką gracza Bayernu była (a może nadal jest?) śliczna modelka Sarah Brandner. Ich związek zaczął się w 2007 roku gdy ona miała 18, a on 23 lata. Już podczas Euro 2008 zachwycaliśmy się jej urodą i bezpretensjonalnością...

...Sarah była zaś przez te wszystkie lata jedną z najpopularniejszych niemieckich WAG i kibicek reprezentacji.

 

Para wystąpiła nawet razem w reklamie dezodorantu...

 

Od pewnego czasu krążyły jednak plotki, że w związku pięknej Sary i nie-tak-pięknego Schweiniego nie układa się najlepiej. I nie chodzi nam o to, że po zdobyciu mistrzostwa świata Bastian całował raczej Rihannę...

Schweini i Poldi całują RihannęSchweini i Poldi całują Rihannę internet

...tudzież Poldiego...

 

...ale też o to, że na początku sierpnia świętował na Ibize swoją "trzydziestkę" - bez Sary. Hmmm, w sumie to jeszcze nic nie znaczy, swoją trzydziestkę też pewnie będziemy świętować bez Sary, no ale media spekulują, zwłaszcza, ze na weekend do Nowego Jorku piłkarz też wybrał się bez Sary. I dał się tam sfotografować z Aną Ivanović. Jeśli to w ogóle jest Ana Ivanović. Ale chyba jest, prawda?

I co teraz? Czy Basti rzucił Sarę czy Sara Bastiego? Czy Ana uwiodła Schweiniego czy Schweini Anę? Czy poznała ich ze sobą Andrea Petković? Czy Bastian będzie się teraz pojawiał na kortach tenisowych, a Ana na trybunach? A może to tylko niewinny spacer przyjaciół?

Copyright © Agora SA