John Terry świętuje mistrzostwo Irlandii (i nie tylko)

John Terry internautom znany jest z tego, że lubi świętować cudze sukcesy. Tym razem wzniósł puchar za mistrzostwo w lidze irlandzkiej.

Iarflaith Davoran, obrońca Sligo Rovers, wznosił w piątek puchar za mistrzostwo Airtricity League w przebraniu Johna Terry'ego. Davoran wskrzesił w ten sposób mem, odnoszący się do sytuacji, za którą wielu dziennikarzy sportowych czy internautów mocno krytykowało kapitana Chelsea.

W półfinale Ligi Mistrzów Terry'ego poniosły nerwy - obrońca głupio dostał czerwoną kartkę za kopnięcie Alexisa Sancheza. W finale kolegom więc nie pomógł, a w półfinale tylko zaszkodził. Mimo wszystko, to on chciał wznieść trofeum za ewentualny triumf w LM. Chelsea wystosowała oficjalną prośbę do UEFA, a ta zgodziła się, żeby to Terry wzniósł puchar.

Obrońca był wyszydzany za to, że nie tylko miał czelność to zrobić, ale też - zamiast w garniturze - przyszedł na stadion w kompletnym, sportowym stroju, jak gdyby chciał kogoś nabrać, że brał udział w meczu i zwycięstwo jest jego zasługą.

Anglik został uznany za osobę, która podłącza się pod świętowanie cudzych zasług i w ten sposób powstał mem o uczestniczącym we wszystkich historycznych wydarzeniach Terry'm. To jego najciekawsze odsłony:

John Terry z mistrzostwem Europy

John Terry wygrywa w każdą piłkę nożną

John Terry jedzie po złoto

John Terry i Mario Balotelli

John Terry czuje, że osiągnął sukces w Jałcie

John Terry był także obecny przy narodzinach Jezusa

John Terry na królewskim ślubie

Ostatnia wieczerza Johna Terry'ego

John Terry po skoku Feliksa Baumgartnera

John Terry obecny przy stworzeniu Adama

Chyba wiemy, gdzie Terry podziewał się ostatnio.

John Terry przegłosował kandydaturę Zbigniewa Bońka

MK

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU https://www.facebook.com/zczubapl

https://bi.im-g.pl/im/1/11480/z11480551O.jpg

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Aplikacja Relacje Z czuba i na żywoAplikacja Relacje Z czuba i na żywo fot. JK