Nowa ulubiona lekkoatletka Z Czuba

Z Czuba przechodziło już w swojej historii różne ewolucje. Zasadniczo etapy naszej działalności rozróżniamy na podstawie fascynacji rozmaitymi lekkoatletkami. Najpierw była Era Allison Stokke, kiedy zrozumieliśmy, że widzimy właśnie Królową Sportu uprawiającą Królową Sportu, a lekka to nie tylko brodaci mężczyźni pchający kulą, wąsaci mężczyźni wygrywający sprinty oraz Maria Mutola będąca Marią Mutolą. Potem była Era Leryn Franco czyli Wieki Średnie, kiedy to chodziliśmy w zbrojach płytowych, wyzywaliśmy na pojedynek każdego, kto nie uważał, że Leryn cudowna jest oraz wyruszaliśmy na krucjaty, by nawracać kraje wyznające inne oszczepniczki na wiarę w pannę Franco. A teraz...

A teraz trafiliśmy na ten filmik z Mistrzostw Świata Juniorów w Barcelonie. Czy może Mistrzostw Świata w Tańcu Przed Biegami w Barcelonie. Wideo pokazuje młodą Australijkę Michelle Jenneke oraz być może coś jeszcze, ale ciężko orzec, bo nie jesteśmy tego nawet w stanie zauważyć. I zaraz sami zobaczycie dlaczego.

Czytelnicy Z Czuba - Michelle Jenneke. Michelle Jenneke - czytelnicy Z Czuba. Mamy nadzieję... Nie, wróć. Jesteśmy pewni, że jeszcze poznacie się bliżej i lepiej. Głównie dlatego, że już rozpatrujemy stworzenie stałej rubryki ''Michelle Jenneke dnia''. Oraz ''Spodenki Michelle Jenneke''.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU