Złotouści na Euro 2012 - Top 10

Euro 2012 już za nami, ale w naszych uszach wciąż dźwięczą wypowiedzi sprawozdawców, którzy pracowali przy turnieju w Polsce i na Ukrainie. Wybraliśmy najbardziej znamienne wypowiedzi komentatorów mistrzostw Europy.

10. Maciej Żurawski w studio podczas meczu Dania - Portugalia: - Obrońcy stoją i robią to dość ślamazarnie.

9. Dariusz Szpakowski podczas meczu Polska - Rosja: - Murawski biegnie z piłką do samego końca Roberta Lewandowskiego.

8. Andrzej Juskowiak podczas półfinału Włochy - Niemcy: - Marcisio szukał indywidualnego wykończenia Mario Balotellego.

7. Wojciech Kowalewski w trakcie meczu Ukraina - Francja: - W ciągu kilkunastu minut woda z murawy zniknie i mam nadzieję, że gra potoczy się płynnie.

6. Tomasz Zimoch podczas meczu Hiszpania - Irlandia: - Xavi na dwudzistym metrze... Given trzęsie się jak galaretka z kurczaka na weselu, po 8 godzinach w czerwcu.

5. Radosław Gilewicz w trakcie meczu Włochy - Anglia: - Próbował obsłużyć Welbecka między nogami.

4. Michał Zawacki, komentujący mecz Dania - Niemcy: - Nie ma już słońca we Lwowie, ale mimo to Mario Gomez ma swój cień. To Daniel Agger.

3. Andrzej Janisz podczas meczu Holandia - Niemcy: - Holendrzy grają tak jakby dopiero co wyszli z coffee shopów, tacy zacadzeni...

2. Jacek Gmoch podczas przerwy w meczu Niemcy - Portugalia: - Cristiano Ronaldo nie sprawdza się w ofensywie, może zamiast opierać atak na nim, trzeba Nanim? To znaczy na Nanim.

1. Rafał Patyra w studio podczas meczu Ukraina - Szwecja - Zafundowaliśmy Rosjanom czas Wielkiej Smuty, teraz zafundujmy im czas Wielkiego Smudy.

Spiro

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU