Polki wicemistrzyniami Europy!

Piłka nożna to taki sport, w którym 22 facetów biega po boisku, a na koniec nie wygrywają Niemcy, tylko Hiszpanie. Tymczasem piłka nożna w bieliźnie to taki sport, w którym cztery zawodniczki strzelają karne, a na koniec Niemki wygrywają z Polkami.

Choć w C-Cup, czyli turnieju, w którym skąpo odziane reprezentantki krajów biorących udział w Euro 2012 pokazywały swoje umiejętności piłkarskie, Polki radziły sobie zdecydowanie lepiej niż Polacy w brzydszej (i szczelniej odzianej) wersji turnieju, także one nie mogą się cieszyć z ostatecznego triumfu. W finale nasze zawodniczki nie sprostały Niemcom, co skłania nas do zastanowienia się nad tym, czy aby na pewno powiedzenie Gary'ego Linekera przestało działać, czy może tylko wymaga drobnej korekty.

Nie można jednak mieć do Polek pretensji - rywalki pokazły w turnieju wielką klase, a komentujący mecze C-Cup Maciej i Lucjan z Make Life Harder nie bez powodu określili je mianem drużyny ''wyjątkowo brutalnej, a jednocześnie szczególnie seksownej''.

Zresztą, jeśli nie wierzycie, do powiedzcie to roznegliżowanym mistrzyniom Europy w twarz.

Oczywiście możemy być dumni z naszych zawodniczek, które dzielnie walczyły do końca, zarówno pod względem futbolowym, jak i pod względem prezentowanych wdzięków.

Z czuba.pl