Mistrzostwa Świata U-17 w piłce nożnej kobiet > Euro 2012

Podczas Euro mieliśmy strefy kibica. W tychże strefach bawiło się podczas turnieju 3,5 miliona osób, które dodatkowo mogły sobie posłuchać koncertów wszelakich, topowych wykonawców z całego świata. To znaczy...eee... była Jarzębina...eee...Aphaville (ci od ''Foreeeeeeewerjaaaaaaaaang'') oraz... W sumie to pod tym względem nie było najlepiej. A już na pewno gorzej niż na MŚ U-17 kobiet, właśnie zaczynających się w Azerbejdżanie.

Nasze strefy miały wielki potencjał, bo bawiło się w nich dwa razy więcej kibiców niż chociażby cztery lata temu w podobnych miejscach w Austrii i Szwajcarii. Chyba nie do końca wykorzystano je koncertowo, ale na pewno na 100% swoje mistrzostwa wykorzystają Azerowie. Oni nie bawią się w sentymenty i podczas ich turnieju wystąpią Rihanna, Shakira i Jennifer Lopez. Które za swoje koncerty dostaną prawdopodobnie dużo, bardzo dużo baryłek ropy.

Rihanna, Shakira, Jennifer Lopez... One za 30 lat też będą mieć własną Jarzębinę. Rihanna, Shakira, Jennifer Lopez. Mistrzostwa świata U-17. Kobiet. W Azerbejdżanie. Teraz trochę nam przykro. To znaczy przykro nam, że nie mamy petrodolarów. Nie jako kraj, my jako Z Czuba. Wtedy organizowalibyśmy sobie takie koncerty na stołówce i mówili na to ''luźny wtorek''.

Z czystego sportowego obowiązku podamy jeszcze, że podczas azerskiego turnieju będą rywalizowały ze sobą zespoły Azerbejdżanu, Brazylii, Kanady, Kolumbii, Chin, Gambii, Ghany, Japonii, Korei Północnej, Meksyku, Nowej Zelandii, Nigerii, Urugwaju i Stanów Zjednoczonych.

ŁM