Brytyjskie siatkarki plażowe wywołały korek na ulicach Londynu

Jak najłatwiej przypomnieć mieszkańcom Londynu, żeby w trakcie igrzysk uważali na korki i objazdy? Zakorkować Londyn za pomocą sportowców reprezentujących Wielką Brytanię na igrzyskach. Gospodarze tegorocznego turnieju poprosili na ulice siatkarki plażowe, by mieć pewność, że nikt tego faktu nie przeoczy.

Denise Johns, Lucy Bolton, Shauna Mullin i Zara Dempne będą reprezentowały Wielką Brytanię na igrzyskach, które organizuje Londyn. Londyn to duże miasto, w którym mieszka dużo ludzi, w związku z czym podczas igrzysk będzie w nim baaaaardzo dużo ludzi. Zarząd komunikacji miejskiej stworzył na potrzeby olimpijskiej, komunikacyjnej gehenny program - stronę internetową, która ma ułatwić planowanie podróży po Londynie i okolicach. Get Ahead of the Games już działa w wersji testowej, dlatego siatkarki promują wśród londyńczyków ten sposób ułatwienia sobie życia.

Boisko na środku ulicy byłoby wyjątkowo irytujące dla kierowców, gdyby po nim biegli piłkarze. Ale na siatkarki plażowe chyba nikt nie narzekał, bo to jeden z najprzyjemniejszych korków, w jakim można stanąć.

Spiro

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.