Trzeba pomóc Leryn Franco!

Leryn Franco to ikona śp. serwisu Po Bandzie, a także najładniejsza wśród oszczepniczek i zarazem najlepsza oszczepniczka wśród ładnych kobiet. Choć druga część tego stwierdzenia wcale nie musi być prawdziwa, jako że paragwajska zawodniczka na igrzyskach w Atenach zajęła 52. lokatę, a w Pekinie 41. W tym tempie złoto zdobędzie w roku 2028, w wieku 46 lat. Trzeba jej jednak pomóc w czymś zupełnie innym niż osiąganie świetnych wyników sportowych.

Pokaż jak kibicujesz i wygraj nagrodę - weź udział w konkursie

Franco przez jakiś czas związana była z Novakiem Djokoviciem, ale nic z tego poważniejszego nie wyszło. Teraz podobno cierpi z powodu swojej samotności, wpada w depresję, płacze przy co smutniejszych odcinkach ''Tańca z gwiazdami'', nie może jeść, spać, ani rzucać oszczepem. Aż postanowiła z tego powodu wyżalić się mediom.

- Potrzebuję miłego faceta, z którym stworzę związek - przyznała Leryn na telewizyjnej antenie.

Podobno tym, którzy odpowiedzą na jej apel oświadczyła także, że... nagość jej nie przeszkadza.

Przypominamy, że Leryn Franco, wicemiss Paragwaju z roku 2006 wygląda tak:

Namiary na pannę Franco znajdziecie sami w internecie, w końcu nie ma nic za darmo i trzeb w to włożyć trochę wysiłku. Tylko pamiętajcie, że stalking to coś bardzo złego. Przynajmniej tak jak rozumiemy słowo ''stalking'' czyli jako pojęcie zawierające w sobie słuchanie utworów śpiewanych przez Krzysztofa Cugowskiego i spanie na łóżku z gwoździ.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU