Australijski sportowiec przegrał zakład, na ceremonii otwarcia igrzysk założy kostium kąpielowy Borata

Zakłady dzielą się w większości przypadków na głupie, bardzo głupie i te, w których maczał swoje paluchy Pan Alkohol. Z tym ostatnim musi teraz zmierzyć się australijski strzelec Russell Mark. Tak samo jak z tym, że na ceremonii otwarcia Igrzysk Olimpijskich w Londynie wystąpi w stroju kąpielowym rozpropagowanym przez Borata.

Pokaż jak kibicujesz i wygraj nagrodę - weź udział w konkursie

48-letni Mark, złoty medalista z 1996 i srebrny z roku 2000 założył się, że w meczu futbolu australijskiego zespół Carlton pokona drużynę St. Kilda. Nie wiemy, jakie miał szansę na wygraną w tym zakładzie, jako że o futbolu australijskim wiemy tylko tyle, że boli. Głównie zawodników, ale czasem też od samego patrzenia.

W każdym razie Carlton przegrało. A Russell Mark, tak jak się zobowiązał, wystąpi na rozpoczęcie londyńskiego święta sportu w... tym czymś.

- Musiałem być pijany. Ale i tak wiele osób uważa, że ten strój wygląda lepiej niż uniformy olimpijskie, które dla nas przygotowano, więc może i ma to swoje dobre strony - przyznał sportowiec.

Faktycznie, reprezentanci Australii będą wyglądali na igrzyskach jak sprzedawcy ubezpieczeń. W wolnych chwilach będący stewardessami.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU