Zczubelek.pl: Usain Bolt rzucił dziewczynę, by przygotować się do igrzysk

Igrzyska to dla wielu sportowców impreza najważniejsza w czteroletnim interwale czasowym, nic więc dziwnego, że w ramach przygotowań chwytają się brzytwy. Jedni jedzą jelenie penisy, inni troszczą się o gażę motywacyjną, a Usain Bolt rzuca dziewczynę, by nic go nie rozpraszało przed obroną tytułów z Pekinu.

Rekordzista świata na 100 i 200 metrów w Londynie będzie bronił trzech złotych medali zdobytych w Pekinie. Przeszkodą w realizacji tego trudnego zadania okazała się słowacka projektantka mody, Lubica Kucerova, z którą Usain spotykał się przez ostatnie pół roku.

Źródła bliskie Boltowi podają:

Będzie (Bolt - przyp. Z Czuba.pl) miał wiele czasu na swoje życie osobiste. W tym momencie jednak jest skoncentrowany na swojej sprinterskiej karierze i chce poświęcić uwagę tym sprawom.

Lubica Kucerova to Słowaczka robiąca karierę projektantki najpierw w Kanadzie, następnie na Jamajce, gdzie poznała Bolta dzięki wspólnej znajomej, piosenkarce Tami Chynn. Fanki Usaina miały za złe sprinterowi związek z kobietą o innym kolorze skóry. Teraz z pewnością i one będą mogły skupić się na sportowych wyczynach swojego idola. A później, jak już zostało powiedziane, Bolt będzie miał czas na wyczyny na płaszczyźnie prywatnej, co te fanki ucieszy pewnie jeszcze bardziej.

Spiro

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU