Sonda: Z kim teraz powinien walczyć Robert Burneika?

Rozpisaliśmy ostatnio wybory na następnego pogromcę Marcina Najmana, a tu się okazuje, że trend w polskiej show-bijatyce jest zupełnie inny. Teraz wybiera się potencjalnych rywali Burneice. Na pierwszy ogień rzucony został (albo sam się rzucił) trener Najmana, Mirosław Okniński. Chwilę później zapytano Pudziana, czy chciałby porównać biceps z Hardcorowym Koksem w ringu, a ten nie zaprzeczył. Dorzucamy swoje trzy grosze do castingu przedstawiając własnych kandydatów na rywali dla Litwina.

Tede

TedeTede Tede/ Agencja Wyborcza.pl

To byłaby podobna kategoria wagowa, więc mielibyśmy w oktagonie wielkie joł i jeszcze inne ciekawe pojedynki słowne, bo obaj panowie mają krasomówcze zacięcie. Burneika ma już doświadczenie w nabijaniu guza osobowościom telewizyjnym z jeszcze większym parciem na telewizję, Tede ma doświadczenie w wadzeniu się z kolesiami z siłowni z parciem na telewizję. Zwycięzca tego pojedynku mógłby być na przykład nagrodzony rolą filmową w następnym dziele kolesia od "Kac Wawa", albo "Młodych Wilkach 39 i pół". Obaj chętnie by na to poszli.

Jan Tomaszewski

Nie znamy opinii Jana Tomaszewskiego o Robercie Burneice, ale możemy sobie wyobrazić, że ta opinia jest nieprzychylna - Litwin? W Polsce? Robiący karierę w polskich niemieckich mediach? Z pewnością wypowiedź Tomaszewskiego hardkorowo zdenerwowałaby Koksa, a od tego już całkiem niedaleko do ustawki w oktagonie. Burneika z pozoru miałby zdecydowaną przewagę, ale Tomaszewski z pewnością nadal umie chwytać i kopać. W chwilach kryzysowych mógłby też używać immunitetu poselskiego jako tajnej broni.

Mąż Kasi Skrzyneckiej

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Łopucki - aktualnie mąż Kasi Skrzyneckiej - jest także Mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w Fitnessie męskim. Marcin prezentował swoje mięśnie na wielu, wielu zawodach. Zobaczcie zdjęcia z jednego z nich! Jak wrażenia?Nie od dziś wiadomo, że Marcin Łopucki - aktualnie mąż Kasi Skrzyneckiej - jest także Mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w Fitnessie męskim. Marcin prezentował swoje mięśnie na wielu, wielu zawodach. Zobaczcie zdjęcia z jednego z nich! Jak wrażenia? fot. www.lopucki.pl

Przyznajcie, facet godzien jest Burneiki. Marcin Łopucki jest innym umięśnionym facetem z aspiracjami celebryckimi, na czerwone dywany prowadzonym przez żonę, mającym w dorobku zdjęcie z wężem na klacie . Kulturyści z wężami na klacie, będący mężami Kasi Skrzyneckiej powinni walczyć z Robertem Burneiką, takie jest nasze zdanie. I niech wygra ten bardziej napakowany, żeby ten drugi miał motywację, by pakować dalej.

Hannibal Lecter

Nie od dziś wiadomo, że Marcin Łopucki - aktualnie mąż Kasi Skrzyneckiej - jest także Mistrzem Polski oraz Mistrzem Europy w Fitnessie męskim. Marcin prezentował swoje mięśnie na wielu, wielu zawodach. Zobaczcie zdjęcia z jednego z nich! Jak wrażenia?

Dwóch Litwinów robiących karierę w USA naprzeciw siebie, każdy ze swoim mniej lub bardziej wyszukanym sposobem rozprawiania się z ofiarami. Tutaj jatka byłaby już naprawdę konkretna, nie żadna hardcorowa, ale po prostu absolutna, o dominację... jeśli nie nad światem, to przynajmniej nad spuścizną rodu Jagiellonów.

Spiro

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Z kim powinien teraz walczyć Burneika?
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.