Pokaż jak kibicujesz - konkurs LG na Z czuba.pl

Zadanie jest proste i, jak przypuszczamy, już się domyślacie jakie. Tak, gratulacje, zgadła pani w sukience w kwiatki - trzeba pokazać. Jak się kibicuje. A jeśli pokaże się ładnie - można wygrać nagrodę ufundowaną przez sponsora konkursu, firmę LG.

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? To proste.

Zróbcie sobie zdjęcie w czasie kibicowania - może być w domu, może być na stadionie, może być w lokalu gastronomicznym z wyszynkiem lub bez. Może być na łonie natury, jeśli tylko śledzicie wydarzenia sportowe na łonie natury za pomocą urządzeń przenośnych.

Przywiązanie do ulubionej drużyny, czy to klubowej czy reprezentacyjnej można podkreślać odzieżą, malunkiem twarzy lub czegoś innego, można też je podkreślać wszelakimi rekwizytami. Można również zadbać o odpowiednią scenografię i namiastkę areny sportowej stworzyć w domu. W końcu dla niejednego z nas w czasach natężonej Małyszomanii rama tapczanu stawała się belką startową skoczni narciarskiej. Nie? Naprawdę tylko dla nas? Można też zamiast namiastki stworzyć w domu całą arenę sportową, jeśli tylko ktoś dysponuje pomieszczeniem zdolnym pomieścić cały stadion czy halę sportową.

Efekt takiego kibicowania należy uwiecznić w formie graficznej i przesłać do nas mejlem na adres jakkibicujesz@g.pl . W mejlu trzeba zawrzeć dane kontaktowe obejmujące adres e-mail, imię, nazwisko, adres korespondencyjny: miasto, kod pocztowy, ulica, nr domu, nr lokalu i telefon kontaktowy. W temacie mejla należy wpisać ''Pokaż jak kibicujesz''.

Pomiędzy uwiecznieniem a przysłaniem można efekt poddać obróbce - można przysłać po prostu zdjęcie, ale można też przerobić je na komiks albo mema - wszystko, co podsunie Wam fantazja.

Czas start, konkurs trwa do 3 czerwca do końca dnia. Kto pierwszy, ten wcale niekoniecznie lepszy, bo lepszy ten, kto bardziej pomysłowy. Innymi słowy - z Waszych prac redakcyjno-organizatorskie jury wybierze najciekawszą, najbardziej pomysłową, która zostanie nagrodzona.

A czym zostanie nagrodzona? Nagrodą jest lodówka LG GS5162PVJV ufundowana przez sponsora konkursu, firmę LG.

Regulamin konkursu można przeczytać tutaj , a tutaj znaleźć trochę konkursowych inspiracji. Na początek kulinarnych, ale z czasem pojawią się także i inne.

Powodzenia!

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.