Łyżka dziegciu w beczce dziegciu, czyli super forma byłego zespołu Roberta Kubicy

Gdy wszystko idzie źle, należy pamiętać, że może być jeszcze gorzej. Gorąco wierzymy, że nie tym razem i nie Robert Kubica będzie nam niebawem kojarzył się jako ten, za których nieszczęścia chodzą parami, a za tymi parami biegnie jeszcze trzecie i czwarte nieszczęście. Fakty są jednak takie, że Polak niejeżdżący od roku w związku z powypadkową kontuzją, odszedł w międzyczasie z zespołu, który w nadchodzącym sezonie będzie prawdopodobnie walczył o mistrzostwo.

Kierowcy nie mają złudzeń, po testach w Katalonii jeden zespół wybija się ponad prognozowane miejsce w stawce i staje się czarnym koniem całego sezonu . To zasobny w Kimiego Raikkonena i Romaina Grosjeana Lotus Renault, który osiągał najlepsze czasy na torze pod Barceloną. Na domiar złego chwilę po tym, jak doszło do przesilenia opowieści o Polaku w czerwonym bolidzie, okazało się, że czerwony bolid jest tak naprawdę szary , bo jest cieniem tego auta, które wygrywało wyścigi, mistrzostwa etc.

Po okresie hurraoptymistycznych plotek o przenosinach Kubicy do Ferrari , fani talentu Roberta mogą się czuć, jak niecierpliwi pasażerowie taksówek stojący w korku, patrzący, jak po buspasie mknie przegubowy ikarus. Niechciany przez nich, przez media i podobno przez samego Roberta Lotus zrobił swoimi osiągami niezłego psikusa.

Jak wycofać się z tej kłopotliwej sytuacji, w której niechciana przez Kubicę i kibiców Kubicy firma zaczyna wygrywać? Zważywszy, że wszystko, co od roku związane z Kubicą, jest tylko permanentną, medialną spekulacją, odwrót będzie również medialny. Przedstawiamy kolejne prasowe donosy, będące reakcją na nową rzeczywistość i przywracające stary porządek wszechrzeczy.

1. Ciacha: Kubica nie tylko przyjaźni się z Alonso, ale również z Raikkonenem.

2. Sport.pl: Powrót Kubicy do Renault? Menadżer Kubicy nie zaprzecza.

3. Plotek: Chłodne spotkanie Kubicy z Domenicalim na plaży w Monaco [zdjęcia]

4. Super Express: Kubica widziany z dziewczyną Romaina Grosjeana. Czy zastąpi Francuza w Lotusie?

5. Fakt: Kubica w Lotusie, mamy dowody [zdjęcia sprzed roku].

Spiro

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU