Sports Illustrated rozebrał piłkarkę, a potem ją pomalował

Amerykański magazyn sportowy ogłosił w piątek, że reprezentantka Stanów Zjednoczonych, Alex Morgan będzie jedną z twarzy (i nie tylko twarzy) tegorocznego Sports Illustrated Swimsuit - galerii znanych kobiet w strojach kąpielowych. Zawodniczka grająca w ataku kadry USA stroju kąpielowego jednak nie założyła, a został jej domalowany, co atrakcyjność wydawnictwa jeszcze potęguje.

22-latka jest gwiazdą w Stanach od czasu ubiegłorocznych Mistrzostw Świata, na które pojechała jako najmłodsza reprezentantka, a jej występ, bramka w finale przegranym ostatecznie w karnych z Japonią, uczyniły ją jedną z najjaśniejszych bohaterek ekipy.

Byłam na początku trochę zdenerwowana, ale taka szansa nie pojawia się codziennie. Potem już czułam tylko podekscytowanie i byłam zaszczycona tą możliwością, udziałem w sesji w gronie tak wspaniałych sportsmenek i modelek.

- tyle o sesji powiedziała piłkarka. A Sports Illustrated pokazał jedną z jej kreacji robioną metodą body painting. Cały Sports Illustrated Swimsuit 2012 pojawi się w sklepach w Dzień św. Walentego i choć zdaje się, są lepsze sposoby wyrażania uczuć, niż kupowanie chłopakowi/dziewczynie albumu ze zdjęciami półnagich piękności, cieszymy się, że dają nam taką możliwość.

Spiro

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.