Amerykańska prezenterka telewizyjna rozebrała się do bielizny na Times Square, wszystko przez Super Bowl

Niektóre zakłady związane z Super Bowl są udane. Inne też są udane, ale akurat nie dla zakładającego się. O czym przekonała się Maria Menounos, znana amerykańska prezenterka telewizyjna, która obiecała, że jeśli Patriots przegrają z Giants, rozbierze się do bielizny na Times Square. I słowa dotrzymała.

34-letnia Menounos to Miss Nastolatek Stanu Massachusetts sprzed 16 lat, okazjonalna aktorka (znana z tak znaczących ról jak Reporterka w serialu ''Sabrina, nastoletnia czarownica'' czy Seksowna Pielęgniarka w ''Fantastycznej Czwórce), ale przede wszystkim prowadząca programy telewizyjne z życia gwiazd takie jak ''Access Hollywood'' oraz ''Extra''.

Przed Super Bowl XLVI tak samo jak większość Amerykanów stawiała na Patriots, stąd też ta śmiała deklaracja z jej strony. My na swojej stronie deklarowaliśmy z kolei lata temu, że nigdy nie odpuścimy takiemu wydarzeniu i słowa - zupełnie jak Maria - dotrzymujemy. Oto Maria Menounos w bieliźnie na Times Square. Czyli w samej jaskini lwa. To znaczy fanów Giantsów.

Maria Menounos rozbiera się na Times SquareMaria Menounos rozbiera się na Times Square fot. Internet

Maria Menounos rozbiera się na Times Square? SPLASH/

Maria Menounos rozbiera się na Times Square? GETTY IMAGES /

Maria Menounos rozbiera się na Times Square? SPLASH/

Teraz trochę mniej dziwne wydaje się to, że Wes Welker nie złapał w końcówce podania, które zapewniłoby zwycięstwo Patriots.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU