Wayne Rooney, Petr Cech, Theo Walcott i James Milner w grze komputerowej z Tigerem Woodsem

Piłkarze Premier League to bogaci ludzie. A co robią bogaci ludzie, kiedy tylko nie czytają książek, które sami napisali i nie uwodzą żon innych bogatych ludzi? Grają w golfa. Dlatego nie ma się co dziwić, że aż czterema zawodnikami z angielskiej ekstraklasy można będzie sterować w grze ''Tiger Woods 13''. I jak się łatwo domyślić, nie jest to wcale gra piłkarska.

Rooneya można było już odblokować w edycji sprzed pięciu lat. Tym razem nie będzie on jednak ukrytą postacią, ale elementem czteropaku (piłkarzom Premier League bliskie jest również to słowo), który będzie można ściągnąć jako dodatek do gry po zamówieniu jej w przedsprzedaży. Ponieważ dodano mu kolegów z ligi: bramkarza Chelsea Petra Cecha, młodego wilka Arsenalu Theo Walcotta oraz Jamesa Milnera z Manchesteru City. Cała czwórka prezentuje się następująco.

The Walcott i James Milner w grze 'Tiger Woods 13'The Walcott i James Milner w grze "Tiger Woods 13" fot. Internet

Żeby była jasność, u góry obok Rooneya to oczywiście Petr Cech, tyle że bez kasku. Niestety w grze zabraknie Carlosa Teveza, który ostatnio znacznie większe sukcesy odnosi w golfie niż w futbolu. To znaczy w golfa - w przeciwieństwie do piłki nożnej - w ogóle gra. A szkoda, bo może odmówiłby sterującemu nim graczowi wyjścia na pole.

Drugi czteropak, przeznaczony na rynek amerykański, zawiera dawną ikonę hokeja Jeremy`ego Roenicka, boksera Sugar Raya Leonarda, Dwighta Howarda oraz byłą gwiazdę futbolu amerykańskiego Marshalla Faulka.

ŁM

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU