Polskie eliminacje Eurowizji 2011 w wersji piłkarskiej

Nasze modły nie zostały wysłuchane i konkurs Eurowizji wciąż istnieje. Co gorsza, ciągle usiłujemy na niego wyekspediować różnych dziwnych osobników z nadzieją, że już nie nigdy wrócą. Jedynym pozytywem wczorajszych krajowych eliminacji było to, że nie jest z nami jeszcze najgorzej, bo nikogo nie kojarzyliśmy oraz to, że niemal wszyscy wykonawcy nieśli ze sobą skojarzenia piłkarskie.

Magdalena Tul - Zbigniew Boniek

Znawcy tematu twierdzą, że to doświadczona artystka. Dodatkowo występowała w Teatrze Roma. Nic dodać, nic ująć. Gdyby jeszcze pokolorować ją w Paincie na rudo, nie byłoby żadnej różnicy.

Anna Gogola - defensywa Cracovii

Poziom porównywalny. Do tego słowa ''Serce na tak, rozum na nie'' znakomicie obrazują naszą wiarę w obrońców ''Pasów'', którzy podczas każdego meczu rundy wiosennej powinni teraz śpiewać ''Mocniej, mocniej, mocniej, żeby żyć''.

IKA - Sebastian Mila

Jest taki zespół jak IRA. Jest też taki piłkarz jak Diego Milito. Niby tylko zmiana kilku literek, ale jednak.

Roan - Antoni Piechniczek

Roan, kapela z Solca Kujawskiego, która ma między innymi na swoim koncie płytę ''Denis Rodman Club'' i występ na festiwalu w Jarocinie w 1991 istnieje od początku świata. Antoni Piechniczek jeszcze nawet chwilę dłużej.

Alizma - wąsy Mariana Janoszki

Co można powiedzieć o utworze, w którym trzy atrakcyjne niewiasty śpiewają chórkiem do eurodancowego podkładu i raz na jakiś czas włącza się w to wszystko rapujący Murzyn? To samo co o wąsach Mariana Janoszki - że wywołuje tęsknotę za latami 90. Tak po prawdzie, to o wąsach Mariana Janoszki można powiedzieć też wiele innych rzeczy: na przykład, że gdyby wyposażany w nie Archimedes znalazł odpowiedni punkt podparcia, poruszyłby Ziemię.

23.09.2009 RADZIONKOW 4 LIGA PILKI NOZNEJ KS RUCH RADZIONKOW - LKS SPARTA LUBLINIEC  FOT.MARTA BLAZEJOWSKA / AGENCJA GAZETA  Z NR.6 WSROD ZAGRAL GOSCI MARIAN JANOSZKA ECIK LEGENDARNY PILKARZ RUCHU RADZIONKOW

The Trash - kibice Unii Tczew

Nie wiemy, kim są The Trash. Nie znamy też żadnych kibiców Unii Tczew. Ale po tytule utworu z jakim ci pierwsi zgłosili się do eurowizyjnych eliminacji, podejrzewamy, że znaleźliby oni nić porozumienia z Ultras From Unia.

SheMoans - Robero Carlos

Ten zespół, tak jak słynny Brazylijczyk, mocno kopie. Niestety w tę część ciała, która boli - bo faktycznie boli, jak się tego słucha. A i tak powstrzymałem się i nie napisałem, że SheMoans jest jak Dracula i mocno ssie.

Formuła RC - Manchester City

Formuła RC to kolejny projekt mający pomóc Robertowi Chojnackiemu zdobyć władzę nad światem. Manchester City to kolejny, po wynalezieniu silnika spalinowego, projekt arabskich szejków mający im pomóc zdobyć władzę nad światem.