Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2016. Sportowcy też grają! Trening z kadrą Nawałki czy buty Lewandowskiego?

Jak co roku, w Finale WOŚP udział wezmą również gwiazdy sportu! Sprawdźcie, co możecie wylicytować w ramach walki o dobrą sprawę, by przy okazji naprawdę ciekawie spędzić czas
PGE Skra PGE Skra PGE Skra

PGE Skra oferuje wiele

Zestawienie przygotowujemy w piątkowy wieczór, więc z czasem stawki za poszczególny przedmioty będą na pewno rosnąć. Przegląd rozpoczynamy od wejrzenia w przedmioty, jakie oferuje fanom klub siatkarski PGE Skra.

Co powiecie na koszulkę meczową byłej gwiazdy zespołu - obecnie trenera reprezentacji Polski w siatkówce - Stephane'a Antigi?

Koszulka AntigiAllegro

Nieco więcej przyjdzie zapłacić za złoty medal mistrzowski z sezonu 2013/14.

Złoty medal SkryAllegro

A może... interesuje was cały dzień z zespołem? Oferta znakomita, ale to już poważniejsza inwestycja, której cena zbliża się do dziesięciu tysięcy złotych.

PGE SkraAllegro

Trening z kadrą Nawałki Trening z kadrą Nawałki Allegro

Trening z piłkarską reprezentacją Polski

Bardzo możliwe, że żadna licytacja nie dojdzie do tak niebotycznych kwot co ta, w której można wygrać udział w treningu kadry Nawałki.

Pamiętajcie, ci zawodnicy będą niedługo walczyć na Euro 2016! Żeby pokopać z nimi piłkę, wyłożyć trzeba już ponad 30 tys. zł.

Kadra NawałkiAllegro

Joanna Jędrzejczyk Joanna Jędrzejczyk Allegro

Trening z mistrzynią świata UFC

A może macie ochotę na małe MMA? To ostatnio bardzo popularna dyscyplina. Widać to po cenie, jaką osiągnęła licytacja z Joanną Jędrzejczyk w roli głównej.

Jeżeli macie ochotę dać się obić mistrzyni w wadze słomkowej, musicie zapłacić już ponad dziesięć tysięcy. Do odważnych świat należy!

Joanna JędrzejczykAllegro

Jerzy Owsiak i Robert Lewandowski Jerzy Owsiak i Robert Lewandowski Allegro

Buty meczowe Roberta Lewandowskiego

Trening z kadrą swoje, ale trzeba przecież mieć w czym pokręcić kadrowiczami Nawałki. Do tego idealnie nadadzą się buty kapitana reprezentacji.

Jeśli chcecie przywdziać buty Roberta Lewandowskiego ze wszelkimi możliwymi autografami, przygotujcie się na szczytne wydanie ponad pięciu tysięcy złotych.

Robert LewandowskiAllegro

Koszulka Majki albo rękawice Mike'a

Jeżeli wasza siła leży w nogach, możecie zastanowić się nad kompletem Rafała Majki z ubiegłorocznego wyścigu Vuelta a Espana.

Rafał MajkaAllegro

Jeżeli cała para idzie w pięści, polecamy raczej rękawice bokserskie Mike'a Tysona. Chociaż tanio skóry nie sprzeda!

Rękawice Mike'a TysonaAllegro

Żużel Golloba i Ajax Milika

A może kombinezon legendy polskiego żużla, Tomasza Golloba? Można się w nim pokazać nie tylko na torze!

Kombinezon GollobaAllegro

Jeżeli interesuje was coś poniżej tysiąca złotych, na razie za okazyjną cenę wyrwać można koszulkę Ajaksu z podpisami Arkadiusza Milika i jego klubowych kolegów!

Koszulka AjaksuAllegro

Rakieta Szarapowej i pozostałe aukcje

Wyjątkowo niewiele kosztuje na razie rakieta megagwiazdy tenisa, Rosjanki Marii Szarapowej. Za sprzęt sportowy pięknej Rosjanki zapłacisz (w tej chwili) 730 zł.

Maria SzarapowaAllegro

Wszystkie aukcje WOŚP - a jest ich naprawdę mnóstwo - znajdziecie pod tym linkiem.

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.