Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze gole weekendu, których nie widzieliście [WIDEO]

Zapraszamy na kolejny już przegląd najlepszych bramek z rozgrywek, które niekoniecznie goszczą na waszych ekranach! Tym razem obrodziło przewrotkami i nietypowymi uderzeniami. Zlatan Ibrahimović znowu byłby dumny!

Jorge Ortega (Sportivo Luqueno)

To był tydzień nietypowo zdobywanych bramek! Tutaj możecie obejrzeć potrójne sombrero, jakie założył swoim rywalom 24-letni Paragwajczyk Jorge Ortega.

Paragwajskie Sportivo Luqueno awansowało do półfinału Copa Sudamericana po wyeliminowaniu brazylijskiego Atletico Paranaense (2:1 w dwumeczu).

Federico Falcone (Valletta FC)

Liga maltańska, La Valletta wygrywa piąty raz z rzędu i jest liderem po dziewięciu kolejkach. W 11. min pierwszego gola strzela 24-letni Argentyńczyk Federico Falcone. Ofiarą pada Qormi FC (2:1).

Jakość nagrania jest fatalna, jakość bramki - znakomita:

Juan Agudelo (New England Revolution)

No to jeszcze jedna przewrotka! Tym razem prosto z USA, więc jakość nagrania jest znacznie lepsza. New England Revolution przegrało z DC United 1:2.

22-letni kolumbijski napastnik Juan Agudelo zdobył jednak fenomenalną bramkę!

Lionard Pajoy (Union Comercio)

34-letni kolumbijski napastnik Lionard Pajoy zaliczył niesamowite trafienie, z którego z pewnością dumny byłby Zlatan Ibrahimović. Co za wolej, piętką, tyłem do bramki!

Jego peruwiański klub przegrał jednak ligowe spotkanie z Cesar Vallejo 1:2.

Jordao Pattinama (VV Capelle)

Wielka sensacja w Pucharze Holandii! Amatorski klub VV Capelle wyeliminował w trzeciej rundzie spadkowicza z ekstraklasy, FC Dordrecht. I to na wyjeździe.

Wszystko za sprawą gola, którego w drugiej połowie dogrywki strzelił pomocnik Jordao Pattinama:

James Crowley (Rollins College)

Wracamy jeszcze na chwilę do USA, gdzie w meczu uniwersyteckim padł taki gol, że koledzy strzelca nawet się go nie spodziewali i nie obserwowali jego uderzenia.

Drugoroczny James Crowley z Rollins College trafia przeciw Embry-Riddle Aeronautical University:

Canabarro (Carlos Barbosa)

Na deser, spektakularna kombinacja z rzutu wolnego w brazylijskiej lidze futsalowej. Zespół Carlos Barbosa m.in. dzięki temu pokonał w emocjonującym ćwierćfinale mistrzostw Sao Paulo 4:2.

Najpierw nad piłką przebiegł Murilo, potem swoje trzy grosze dołożył Zico, a wykończył Canabarro.