Kobiety w Ameryce Południowej wariują na punkcie piłki nożnej [ZDJĘCIA +18]

Piłka nożna to sport dla mężczyzn? Kobiety w Ameryce Południowej dobrze o tym wiedzą i wykorzystują wszystko, aby zwrócić ich uwagę.

Rozebrane prezenterki Desnudando la Noticia

Z okazji Copa America prezenterki wenezuelskiej telewizyjnej stacji internetowej postanowiły się rozebrać. Jest to nie tyle akcja wparcia dla piłkarzy tego kraju, co kampania reklamowa ich stacji.

Rozebrane prezenterki Rozebrane prezenterki Fot. dln.la/en/

Nagie prezenterki

Na czas Copa America i tak na co dzień skąpo odziane prezenterki występują topless i malują się w narodowe barwy krajów występujących w Copa America.

Fanka Chile Fanka Chile Fot. facebook.com/desnudandola

Kampania na Facebooku

Kampania rozgrywa się też na piłkarskim profilu stacji na Facebooku.

Solo 1 día para que comience la Copa América Chile 2015. Nuestra Sensual Larla Levot, Le va a Uruguay. No te la pierdas de Lunes a Viernes Ingresando en www.dln.la

Posted by Desnudando la Noticia on 10 czerwca 2015
Francisca Undurraga Francisca Undurraga Fot. internet

Francisca Undurraga

Pomysł, by rozbierając się przyciągnąć kibiców piłkarskich nie jest nowy. Modelka Francisca Undurraga znana jest przede wszystkim z tego, że całym... sercem wspiera reprezentację Peru.

Larissa Riquelme

Prekursorką jeżeli chodzi o zdobywanie popularności na piłkarskich trybunach była Larissa Riquelme. Fanka Paragwaju podczas Copa America 2011 w Argentynie zwykła chować telefon między swe obfite piersi. Z anonimowej modelki stała się modelką rozpoznawaną na całym świecie.

Każdy turniej ma swoją gwiazdkę trybun. Najsłynniejsza była Paragwajka Larissa Riquelme, która zawojowała MŚ 2010. Na Euro 2012 była Natalia Siwiec, a karierę przez Copa America 2015 robi Peruwianka <b>Nissu Cauti</b> Każdy turniej ma swoją gwiazdkę trybun. Najsłynniejsza była Paragwajka Larissa Riquelme, która zawojowała MŚ 2010. Na Euro 2012 była Natalia Siwiec, a karierę przez Copa America 2015 robi Peruwianka Nissu Cauti Facebook

Nissu Cauti

Każdy turniej ma swoją gwiazdkę trybun. Karierę podczas Copa America 2015 robi Peruwianka Nissu Cauti.

Była Natalia Siwiec, była Larissa Riquelme... Jest Nissu Cauti [ZDJĘCIA]