Sześć słynnych zwierzęcych występów na sportowych arenach [ZOBACZ]

Tradycja przerywania sportowych widowisk przez zwierzęta jest bardzo długa. Oto kilka z najzabawniejszych incydentów, spowodowanych przez nagłe pojawienie się zwierzaków na boisku
Jeleń na krykiecie Jeleń na krykiecie Twitter

Krykietowy jeleń

W zeszłym tygodniu reprezentacja Anglii w krykiecie doznała bolesnej porażki z Nową Zelandią. Na szczęście, znalazło się coś na polepszenie nastrojów.

Krykieciści są przyzwyczajeni do wstrzymywania gry, głównie spowodowanego niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Tym razem spotkanie przerwał... nieoczekiwany jeleń, który wykorzystał bandy reklamowe do potrenowania skoków przez przeszkody.

Z tej okazji, przypomnijmy sobie kilka innych pamiętnych incydentów ze zwierzętami w roli głównej.

Kici-taka w Barcelonie

Pamiętny czarny kot z Barcelony, który wyglądał na bardzo przestraszonego, a mimo to dryblował, jakby od dawna ćwiczył z Messim.

Kot z Anfield

Kolejny słynny boiskowy kot. Szybko został gwiazdą Internetu, ale i tak musiał szukać nowego domu. Tajemnicą poliszynela jest, iż to kolejne wcielenie kota z Anfield z lat 80.

Na Loftus Road próbowali odpowiedzieć wiewiórką.

Aligator na polu golfowym Aligator na polu golfowym Facebook

Golfowy aligator

Aligator z siódmego dołka pola golfowego Myakka Pines na Florydzie. Było ich więcej, chętnie ucinały sobie drzemki i w ogóle nie przejmowały się tym, że wstrzymują grę.

Golfowe kaczęta

Wzruszająca historia z pola golfowego, w której wzięła udział kacza rodzina i wielki osiłek o miękkim sercu. Zawodnik Dallas Cowboys Leonard Davis pomógł kaczkom wydostać się z piasku - pułapki, w której ugrzązł niejeden człowiek-golfista.

Lis rugbista

Przed meczem Pucharu Sześciu Narodów między Anglią a Szkocją, który odbył się w 2011 r. na Twickenham, pewien lis najpierw dostał się do budki komentatorów z BBC, a następnie zadebiutował na placu gry.