Manchester United - Arsenal Londyn. Czy to foka? Delfin? Wydra? Nie! To Phil Jones ratuje "Czerwone Diabły"! [MEMY]

Bohaterem wczorajszego meczu, w którym Manchester United zremisował 1:1 na Old Trafford z Arsenalem niewątpliwie był Phil Jones. Obrońca "Czerwonych Diabłów" w 21. minucie najpierw popełnił strasznego babola, by po chwili w heroiczny sposób, płaszcząc się po murawie niczym jesiotr w mazurskich jeziorach po mule, odbić piłkę głową w pozycji misjonarskiej. Naciskający go napastnik "Kanonierów" Olivier Giroud prawdopodobnie nigdy w swojej karierze nie został ograny w parterze. Internety zawrzały, memy zalały cyberprzestrzeń. Jones odpowiedział!
Phil Jones z foczkami Phil Jones z foczkami Internet

Phil Jones pogrywa z foczkami

Obrońca "Czerwonych Diabłów" walczy do końca! Nie odstawia nóg, nie odstawia głowy!

 Phil Jones Phil Jones Internet

Phil Jones i Olivier Giroud - w czasie meczu można sobie pożartować

Internauci są bezwzględni! A Phil Jones jest idealnym materiałem na tego typu żarty. Można powiedzieć, że Anglik sam się... podkłada.

Phil Jones jako Gollum Phil Jones jako Gollum Internet

Kibice pytają Phil'a: kiedy jest pan sobą?

Czasem przypadek, znalezienie się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, sprawia, że każdy może zostać gwiazdą! Phil Jones w roli Golluma - piłka to jego skarb.

Phil Jones w delfinarium Phil Jones w delfinarium Internet

Phil Jones bawi się z Flipperem

Internauci docenili umiejętności defensora Manchesteru United. Po mieście chodzą słuchy, że od nowego sezonu zawiesza buty na kołku i robi papiery na coach'a. Zostanie trenerem w delfinarium.

Phil Jones Phil Jones Internet

Dla Jones'a to nie pierwszyzna

Dr. Phil w kwestii heroicznych interwencji jest ekspertem. Szczególnie w meczach z Arsenalem nie traci głowy i walczy na całego.

Phil Jones z foczką Phil Jones z foczką Internet

Tańczący z foczkami

Porównanie Phila Jones'a do foczki. Oczywiście zwierzak ma łatwiej, futrzaka nikt nie zaatakuje.

Phil Jones zabawnie reaguje Phil Jones zabawnie reaguje Internet

Jest reakcja Phila Jones'a!

Phil Jones nie zostawił sytuacji bez komentarza. Na jednym z portali społecznościowych zapewnił, że jest gotowy na docinki pod swoim adresem.

Phil Jones Phil Jones Internet

Jones - my chcemy więcej!

Phil Jones to barwna postać. Mimika twarzy na poziomie Jasia Fasoli. Miejmy nadzieję, że obrońca "Czerwonych Diabłów" nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i będziemy jeszcze nie raz świadkami eksplozji jego talentu.