Stadiony Z Czuba, czyli najładniejsze bramki weekendu - edycja reprezentacyjna

Będą więc piękne bramki reprezentacyjne, ale nie tylko - w końcu kiedy Europa przywdziewała narodowe koszulki reszta świata bawiła się jak zwykle. Zapraszamy więc na przegląd najciekawszych bramek minionego weekendu.

Rafael Castillo, San Antonio Scorpions vs Fort Lauderdale Strikers

WATCH: World class bicycle volley in #NASLFinal. Rafa Castillo with the finish for #SAScorpions #NASL

Film zamieszczony przez użytkownika Dave Martinez (@empireofsoccer) Lis 11, 2014 at 7:25 PST

34-letni Rafael Castillo strzelił niezwykłego gola w meczu NASL, czyli drugiej klasy rozgrywkowej w USA. Castillo popisał się efektownymi nożycami, stawiając piękną wisienkę na torcie zwycięstwa swojego zespołu w lidze.

Xherdan Shaqiri, Szwajcaria vs Litwa

Po co strzelać normalnie, skoro można piętą? Zwłaszcza, jak się prowadzi 3:0?

German Cano, Independiente Medellin vs Deportivo Cali, liga kolumbijska

Tak, to był wolej! Tak, ta piłka nie dotknęła ziemi! A to, co się działo tuż przed strzałem, w procesie powstawania asysty też zasługuje na najwyższe słowa uznania.

Antoine Griezmann, Francja vs Albania

Piękna asysta, piękne przyjęcie, piękny bieg, piękna akcja i piękny gol. Ale Francja i tak przegrała z Albanią 1:2, u siebie.

Isco, Hiszpania vs Białoruś

Świetne podanie od Koke i jeszcze lepszy strzał Isco w samiuśkie okienko! Tym samym Isco otworzył wynik meczu, który Hiszpania wygrała 3:0.

Yuchi Tanaka, Oita Trinita vs Mito Hollyhock

Druga liga japońska pozdrawia! Oita Trinita prowadziła z Mito Hollyhock 2:1. W 91. minucie straciła porwadzenie, a wraz z nim, jak się zdawało, dwa punkty, kiedy wydarzyło się to, co widzicie na załączonym powyżej obrazku filmiku. A wydarzyło się to w 94. minucie meczu. Buum! Niesamowite, prawda?