• Link został skopiowany

Hulk Hogan i Adriana Lima zachęcają Amerykanów do pokochania piłki nożnej

Hulk Hogan zapowiada, że USA zrobią z Niemców miazgę, Adriana Lima zachęca do zamiany piłki jajowatej na okrągłą, a Stephen Colbert regularnie raportuje o mundialu, czyli jak Amerykanie zakochują się w piłce nożnej

Hulk Hogan wieszczy drastyczny koniec Niemców

Z meczu na mecz rośnie zainteresowanie Amerykanów mundialem. Przed czwartkowym hitowym pojedynkiem z Niemcami amerykańska federacja i selekcjoner Juergen Klinsmann zachęcają do zwalniania się z pracy. Nikt chyba nie bierze pod uwagę (nie wie?), że Amerykanie mogą umówić się z Niemcami na remis. Może dlatego, że powinni potraktować to spotkanie prestiżowo i zemścić się za krzywdę i porażkę z mundialu w Korei i Japonii?

Amerykański Twitter żyje (jak wiadomo, Twitter to żywy organizm a Internet występuje w wielu wersjach narodowych) coraz mocniej piłką nożną. Amerykanie coraz bardziej przekonują się do piłki kopanej. Nic dziwnego - ich reprezentacja prezentuje się nieźle, a oni lubią prezentować się nieźle i prężyć muskuły na międzynarodowej arenie. Do akcji wkraczają też kolejne gwiazdy, które zachęcają do wspierania kadry. Muskuły pręży także ikona zapasów, Hulk Hogan:

Hogan nagrał nawet motywacyjny filmik, w którym zapewnia, że Niemcy zostaną zmiażdżeni przez jego rodaków:

W sumie to Hogan ćwierka o tym cały dzień. Sprawdźcie jego konto.

Adriana Lima amabasadorką piłki nożnej

Jeśli nie przekonał was/Amerykanów Hulk Hogan, to może zrobi(ła) to Adriana Lima. Brazylijska modelka została zatrudnione przez Kię do reklamowania samochodów i nawracania Amerykanów na ten właściwy futbol na czas mundialu. Oto seria reklam z Limą, która powstała przy tej okazji:





"The Colbert Report" o mundialu

Amerykańska telewizja też nie przemilcza tematu. Jednym z popularnych late night shows, który od dawna starał się na bieżąco raportować na temat postępów amerykańskich piłkarzy, jest "The Colbert Report"

Wszystkie klipy Colberta (który w przyszłym roku zastąpi Davida Lettermana w "Late Show") dotyczące MŚ 2014 możecie zobaczyć tu.