Rajd Polski. Przyjedź do Mikołajek na najważniejszą imprezę rajdową w Polsce!

Oficjalny sklep 69. Rajdu Polski przygotował karnety i bilety dla kibiców, którzy przyjadą w ostatni weekend września do Mikołajek. W dniach 28-30 września odbędzie się tam najbardziej prestiżowa i największa w Polsce impreza w sportach samochodowych.

Poprzez stronę internetową 69. Rajdu Polski oraz sklepy Gadzetyrajdowe.pl i Rallymerchandise.eu można składać zamówienia na zestawy uprawniające do wejścia na wszystkie odcinki specjalne i do parku serwisowego.

Istnieje możliwość zakupienia Karnetu Kibica na cały czas trwania rajdu (79 zł, cena promocyjna do końca sierpnia 69 zł), a dla najbardziej wymagających kibiców przygotowany został Złoty Karnet Kibica VIP (399 zł, cena promocyjna do końca sierpnia 329 zł) uprawniający dodatkowo do korzystania z parkingów VIP zlokalizowanych bezpośrednio przy punktach widokowych na odcinkach specjalnych. Złoty Karnet Kibica VIP zawiera także oficjalny informator oraz mapę rajdu.

Posiadacze Karnetów Kibica uprawnieni są do zajęcia miejsc stojących na odbywającym się w piątek odcinku testowym, odcinku kwalifikacyjnym oraz podczas uroczystości startu rajdu, a także na rozgrywanym w sobotnie popołudnie Super Osie na Torze w Mikołajkach. Karnety na cały rajd, oprócz identyfikatora zawieszonego na pamiątkowej smyczy, zawierać będą także breloczek Rally Poland oraz nalepkę pamiątkową.

Więcej informacji - na oficjalnej stronie Rajdu Polski >>

Więcej o: