F1. Barrichello: Wybrałbym Hamiltona i Kubicę

- Jestem fanem Lewisa Hamiltona, wybrałbym też Roberta Kubicę. To byłby świetny skład - powiedział Rubens Barrichello zapytany przez F1.com o to, kogo z obecnych kierowców zakontraktowałby jako szef zespołu formuły.

Rubens Barrichello jest kierowcą, który w F1 występuje od 1993 roku - wystartował już w ponad 300 GP. Rekordzista udzielił wywiadu oficjalnej stronie Formuły 1, F1.com. Rozmowa z Brazylijczykiem jest jedną z cyklu Formula 1 Fantasy. Dziennikarze zadają pytania odnoszące się do wymyślonych sytuacji, a rozmówca odpowiada, puszczając wodze fantazji.

Barrichello zapytany o to, kogo z obecnych kierowców zakontraktowałby jako szef zespołu formuły, wskazał Roberta Kubicę w towarzystwie Lewisa Hamiltona: - Jestem fanem Lewisa Hamiltona, wybrałbym też Roberta Kubicę. To byłby świetny skład.

Gdyby jednak miał wybrać któregoś z byłych mistrzów świata na partnera na torze, wybrałby Ayrtona Sennę. - Byłbym przeszczęśliwy, gdybym mógł z nim występować. Uczyłbym się od niego i walczył z nim, ponieważ bez walki nie ma nauki. Nigdy nie zadowalałoby mnie mijanie mety za nim. Dawałbym z siebie wszystko. Myślę, że to byłoby coś wspaniałego.

Szpital wycenił leczenie Roberta Kubicy ?

Więcej o: